reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

[GROUP=]
No to chyba rzeczywiście najbardziej będę na medele patrzeć skoro wszyscy polecają..
Beti czytalam ze jak masz zle dobrany lejek to mogą być problemy z prawidłowym funkcjonowaniem laktatora a ze nie mam pojęcia jak wyjdzie mi to cale karmienie to wole mieć pewność że będzie dobrze kupiony
tu filmik jak to wygląda
Ja myslalam ze karmienie piersią to będzie wow motylki beda latac ja szczęśliwa 😂a okazalo sie zupelnie co innego. Corka zupełnie nie potrafiła jesc prężyła sie i w ogóle. Jak przychodziło do karmienia to plakac mi sie chciało. Bardzo chcialam karmic piersia chociaz tak do 8 miesiąca. Bylam w poradni laktacyjnej i nic nam niestety nie pomogło. Udalo mi sie karmic 4.5 miesiąca pozniej jeszczw 1.5 miesiaca odciagalam pokarm a pozniej przeszlam na mm. Mam nadzieje ze teraz pojdzie lepiej ale wiem tez, ze moze sie niw udać. Nie mam nic przeciwko mleku mm ale wygodniej dac cyca i spokój 😂
[/GROUP]
 
reklama
Wlasnie a propo kosmetyczno aptecznych rzeczy, macie do polecenia jakiś fajny sklep online gdzie można wszystkie takie rzeczy kupic?
Ja większość rzeczy zamówiłam na doz.pl z odbiorem osobistym w aptece (mam niedaleko domu), jak potrzebuję jakieś leki, też tam zamawiam, jest wygodniej niż stacjonarnie i ceny korzystne, ale też nie wszystko co chciałam mieli, bo to jednak typowa apteka, a nie apteko-drogeria.
 
Wlasnie a propo kosmetyczno aptecznych rzeczy, macie do polecenia jakiś fajny sklep online gdzie można wszystkie takie rzeczy kupic?
Ja zamawialam dużo rzeczy na Ceneo. Można porównać ceny w różnych sklepach. I potem żeby płacić za jedną przesyłkę to zamawiać z tego jednego sklepu który ma fajne ceny. ;) ja na przykład miałam problem żeby kupić witaminy ciążowe. Te które wyczytałam że są dobre akurat nie było w aptekach do których chodziłam więc zamawiam je sobie na Ceneo.
 
Jeżeli chodzi o laktator to ja polecam kupić sobie używana pompę z zasilaczem madela za ok 200zl i do tego zestaw części zamiennych który jak sprawdzałam kosztuje 70zl i laktator jak nowy. ;)
 
Hej! Tak ja miałam w poniedziałek sprawdzane na wizycie, nawet nie wiedziałam, że to jest to, ale zapytałam co to za szumy słyszę. U mnie jest ok. Nawet nie widziałam, że nieprawidłowości w przepływie mogą powodować przedwczesny poród... Będzie dobrze! Nie martw się na zapas! Rozmawiałaś o tym z lekarzem?
Bardziej chodzi o to że przez to dziecko może być niedożywione albo co gorsza niedotlenione i wtedy żeby zminimalizować ryzyko poród jest wywoływany wcześniej (czym większe dziecko tym więcej potrzebuje). Tak wyczytałam z jakiś publikacji, lekarz mi tego nie mówił. Za dwa tygodnie mam kolejną wizytę i się to dokładnie wypytam. Dam wam znać ;)
 
[GROUP=]

Ja myslalam ze karmienie piersią to będzie wow motylki beda latac ja szczęśliwa 😂a okazalo sie zupelnie co innego. Corka zupełnie nie potrafiła jesc prężyła sie i w ogóle. Jak przychodziło do karmienia to plakac mi sie chciało. Bardzo chcialam karmic piersia chociaz tak do 8 miesiąca. Bylam w poradni laktacyjnej i nic nam niestety nie pomogło. Udalo mi sie karmic 4.5 miesiąca pozniej jeszczw 1.5 miesiaca odciagalam pokarm a pozniej przeszlam na mm. Mam nadzieje ze teraz pojdzie lepiej ale wiem tez, ze moze sie niw udać. Nie mam nic przeciwko mleku mm ale wygodniej dac cyca i spokój 😂
[/GROUP]
oj tak u nas ta wygoda trwała przez 2 lata i magicznie sama się odstawiła także dorosła mi ta moja dziewczynka 😊😃
 
Ja jeszcze nic nie kupiłam, ale mam po corce dostawke do lozka naszego,lezaczek bujaczek, maty na podloge, kilka ciuszków, resztę zostawiam na po świętach bo będą promocje [emoji16]zrobię listę co potrzebuje i bede zamawiac [emoji16] wiem ze przy 1 dziecku mialam mase niepotrzebnych rzeczy teraz kupuje malo rzeczy. Żyjemy w takich czasach ze zawsze mozna cos dokupic [emoji16]
Ja mam dużo rzeczy po synku. Też doszłam do wniosku, że nie kupuje na zapas. Zwsze można zamówić w 2 minuty przez internet i za 2 dni jest dostawa do domu ;)
Wlasnie a propo kosmetyczno aptecznych rzeczy, macie do polecenia jakiś fajny sklep online gdzie można wszystkie takie rzeczy kupic?
Ja zamawiam na Gemini. Ewentualnie przy okazji innych zakupów wyprawkowych na allegro dorzucam do koszyka jak wypadają korzystnie cenowo :)
[GROUP=]

Ja myslalam ze karmienie piersią to będzie wow motylki beda latac ja szczęśliwa [emoji23]a okazalo sie zupelnie co innego. Corka zupełnie nie potrafiła jesc prężyła sie i w ogóle. Jak przychodziło do karmienia to plakac mi sie chciało. Bardzo chcialam karmic piersia chociaz tak do 8 miesiąca. Bylam w poradni laktacyjnej i nic nam niestety nie pomogło. Udalo mi sie karmic 4.5 miesiąca pozniej jeszczw 1.5 miesiaca odciagalam pokarm a pozniej przeszlam na mm. Mam nadzieje ze teraz pojdzie lepiej ale wiem tez, ze moze sie niw udać. Nie mam nic przeciwko mleku mm ale wygodniej dac cyca i spokój [emoji23]
[/GROUP]
Oj tak. Też kiedyś myślałam, że kp to takie naturalne i wogóle bajka. No i potem 2 miesiące walczyłam, żeby się zgrać z synem. Wcale nie była to łatwa przeprawa, ale nam się udało i karmiłam go potem do 15 m-ca.
Najważniejsze, że próbowałaś utrzymać laktację, przy drugim dziecku może być zupełnie inaczej. Nie wiadomo jaki Ci się teraz egzemplarz trafi :)
 
No to chyba rzeczywiście najbardziej będę na medele patrzeć skoro wszyscy polecają..
Beti czytalam ze jak masz zle dobrany lejek to mogą być problemy z prawidłowym funkcjonowaniem laktatora a ze nie mam pojęcia jak wyjdzie mi to cale karmienie to wole mieć pewność że będzie dobrze kupiony
tu filmik jak to wygląda
Muszę się w takim razie zorientować w temacie, jeszcze dokładnie nie oglądałam tych laktatorów nawet. Te lejki można dokupić oddzielnie do każdego laktatora?
 
reklama
Do góry