reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny a jak rozwiązujecie kwestie łóżeczka? Dostawne do swojego łóżka czy oddzielny pokoik?
Ja mam dwa oddzielne pokoje ale z drzwiami przesuwnymi więc tak jakby jeden duży pokój. W jednym sypialnia a w drugim mamy przygotowany po części pokój dla babelka.
Ale teraz zastanawia mnie czy nie wygodniej byłoby mieć łóżeczko dostawne do naszego łóżka i nie latać co chwila i się zrywać.
Jak Wy do tego podchodzicie?
Ja będę miała zwykłe łóżeczko drewniane koło łóżka a w dzień będę przenosiła je, żeby miejsca było więcej :)
 
reklama
Dziewczyny a jak rozwiązujecie kwestie łóżeczka? Dostawne do swojego łóżka czy oddzielny pokoik?
Ja mam dwa oddzielne pokoje ale z drzwiami przesuwnymi więc tak jakby jeden duży pokój. W jednym sypialnia a w drugim mamy przygotowany po części pokój dla babelka.
Ale teraz zastanawia mnie czy nie wygodniej byłoby mieć łóżeczko dostawne do naszego łóżka i nie latać co chwila i się zrywać.
Jak Wy do tego podchodzicie?
Mój pierworodny był takim egzemplarzem, że w nocy się budził co 40 minut i nie wyobrażam sobie, żeby spał w innym pokoju🙈 Ale oczywiście pewnie są i takie przypadki, które śpią ładnie (oby drugi był takim przypadkiem🙏) 😉
 
Dziewczyny a jak rozwiązujecie kwestie łóżeczka? Dostawne do swojego łóżka czy oddzielny pokoik?
Ja mam dwa oddzielne pokoje ale z drzwiami przesuwnymi więc tak jakby jeden duży pokój. W jednym sypialnia a w drugim mamy przygotowany po części pokój dla babelka.
Ale teraz zastanawia mnie czy nie wygodniej byłoby mieć łóżeczko dostawne do naszego łóżka i nie latać co chwila i się zrywać.
Jak Wy do tego podchodzicie?
Ja ze wzgledu na powierzchnie osobny pokoik, ale z czujnikiem oddechu i elektroniczna niania. Kiedys byl to taki goscinny pokoik, gdzie na wszelki wypadek zostawiamy jeszcze kanape-jak bedzie ciezko, to mozna tam spac, zeby maz sie do pracy wysypial.
 
Ja ze wzgledu na powierzchnie osobny pokoik, ale z czujnikiem oddechu i elektroniczna niania. Kiedys byl to taki goscinny pokoik, gdzie na wszelki wypadek zostawiamy jeszcze kanape-jak bedzie ciezko, to mozna tam spac, zeby maz sie do pracy wysypial.
U nas właśnie też niania elektroniczna będzie pomocna ponieważ mieszkamy w domu 2pietrowym. I tak się zastanawiam czy od razu ten oddzielny pokój to dobry pomysł. Czy będzie chciało mi się tyle wstawać :D
 
Co sądzicie?
Fajne, ale jakas strona podejrzana. Maja tam za tanie rzeczy gdzie w innych sklepach o wiele drozej kosztuja
 
Dziewczyny a jak rozwiązujecie kwestie łóżeczka? Dostawne do swojego łóżka czy oddzielny pokoik?
Ja mam dwa oddzielne pokoje ale z drzwiami przesuwnymi więc tak jakby jeden duży pokój. W jednym sypialnia a w drugim mamy przygotowany po części pokój dla babelka.
Ale teraz zastanawia mnie czy nie wygodniej byłoby mieć łóżeczko dostawne do naszego łóżka i nie latać co chwila i się zrywać.
Jak Wy do tego podchodzicie?
My bedziemy mieli cos takiego na pierwsze pol roku

Niestety po pol roku dziecko wyrasta, ale nam akurat znajomi pozycza. Przetestujemy i pomyslimy co pozniej. Ale fajna opcja bo jest na kółkach wiec mozesz dostawic do łózka i przeniesc bez problemu do innego pokoju.
 
Ja mam dostać kolyske duża masywne. Któraś z Was planuje taka zakupić? Ja ją przetestuj. Dzidziuś i tak bd spał w naszej sypialni z czasem bd spał w swoim pokoju
 
reklama
Co do butelki to najlepsze sa te ktore najbardziej przypominają cycuszka 😂 ja kupilam wcześniej aventa corka nie lubia i akceptowala tylko tommy teppy. Ja kupuje jakis spiworek albo otulacz i cienki kombinezonik polarowy jakis. Lozeczka jako lozeczka nie mam ale mam dostawke z kinderkraft czy jakos tak 😁 wozek moj przyszddl wczoraj i jestem taka zakochana, ze nie moge doczekać sie spacerow 😂
Podeslesz link gdzie kupiłaś wozek
Co do butelki to najlepsze sa te ktore najbardziej przypominają cycuszka 😂 ja kupilam wcześniej aventa corka nie lubia i akceptowala tylko tommy teppy. Ja kupuje jakis spiworek albo otulacz i cienki kombinezonik polarowy jakis. Lozeczka jako lozeczka nie mam ale mam dostawke z kinderkraft czy jakos tak 😁 wozek moj przyszddl wczoraj i jestem taka zakochana, ze nie moge doczekać sie spacerow 😂
podeslesz link gdzie kupiłaś wózek?
 
Do góry