reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dokładnie - sprzedawcy często lubią zatajać prawdę i może być po stłuczce samochodowej a taki już kwalifikuje się do wymiany (często ubezpieczalnia sprawcy pokrywa koszt nowego). Jedynie, że od zaufanych znajomych i prawie nieużywany :)
No pewnie, ze lubią 😁ja sprzedając fotelik koleżance dalam faktury zakupy 😁 i wiedziała, ze żadnego wypadku nie mieliśmy
 
reklama
Ja bym fotelika w zyciu nie kupila uzywanego. Tu musi byc 100% pewnosci ze mechanizm jest nienaruszony. Tak wiec wozek, łóżeczko, ciuchy uzywane, ale fotelik musi byc nówka.
Dokladnie. Szczegolnie, ze mozna kupic maxi cosi cabriofix za 350 zl. Lepiej zaoszczedzic na czyms innym.. Ale wiadomo kazdy robi jak uwaza. Ja bym kupila wozek używany ale moj maz nie lubi uzywanych rzeczy niestety. Czasami kupie cos w lumpie to kłamie ze ze sklepu 😂takze taki typ. Ja pozniej poprostu sprzedaje wszystko co kupie bo rzeczy mam prawie nowe 😁
 
Ja bym fotelika w zyciu nie kupila uzywanego. Tu musi byc 100% pewnosci ze mechanizm jest nienaruszony. Tak wiec wozek, łóżeczko, ciuchy uzywane, ale fotelik musi byc nówka.
Pamietajcie, ze fotelik musi miec wazna homologacje-najczesciej po okresie gearancji ja traci. Tez jestem za nowym bo to jednak bezpieczenstwo.
 
Dokładnie - sprzedawcy często lubią zatajać prawdę i może być po stłuczce samochodowej a taki już kwalifikuje się do wymiany (często ubezpieczalnia sprawcy pokrywa koszt nowego). Jedynie, że od zaufanych znajomych i prawie nieużywany :)
No, dokładnie. Dobrze ze szwagierka wlasnie w takiej cenie sprzedala wszystko 😉
 
Dokladnie. Szczegolnie, ze mozna kupic maxi cosi cabriofix za 350 zl. Lepiej zaoszczedzic na czyms innym.. Ale wiadomo kazdy robi jak uwaza. Ja bym kupila wozek używany ale moj maz nie lubi uzywanych rzeczy niestety. Czasami kupie cos w lumpie to kłamie ze ze sklepu 😂takze taki typ. Ja pozniej poprostu sprzedaje wszystko co kupie bo rzeczy mam prawie nowe 😁

Oj dziewczyny :) pisząc posta nie spodziewałam się takiego ataku mimo ze nawet nie wiecie skąd go mam, i czy był w ogóle używany bo pojęcie " uzywany wózek 3 w 1" moze byc naprawdę obszerne. Dokladnie, kazdy ma swoj rozum i kazdy wie a przynajmniej powinien wiedzieć co kupuje, od kogo badz co dostal w prezencie 😊
 
Oj dziewczyny :) pisząc posta nie spodziewałam się takiego ataku mimo ze nawet nie wiecie skąd go mam, i czy był w ogóle używany bo pojęcie " uzywany wózek 3 w 1" moze byc naprawdę obszerne. Dokladnie, kazdy ma swoj rozum i kazdy wie a przynajmniej powinien wiedzieć co kupuje, od kogo badz co dostal w prezencie 😊
A to nie atak, bo każdy sam decyduje 😁nikt nikogo niw chciał urazić 😁
 
reklama
Lepiej dziewczyny pomóżcie mi ktora podloge wybrać 😂
 

Załączniki

  • IMG_20201123_184249.jpg
    IMG_20201123_184249.jpg
    2,8 MB · Wyświetleń: 47
Do góry