reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Trzymajcie dziewczyny kciuki, mąż miał pobrany test, czekamy na wynik.... Lekarz powiedział że nie wygląda to na covidowe ale test trzeba zrobić. Także teraz to jest moje być albo nie być :D
 
reklama
Trzymajcie dziewczyny kciuki, mąż miał pobrany test, czekamy na wynik.... Lekarz powiedział że nie wygląda to na covidowe ale test trzeba zrobić. Także teraz to jest moje być albo nie być :D
Trzymam kciuki, zeby nie wyszedl pozytywny 😀 ale lekarz trzyma za pozytywny bo za leczenie,, pozytywnego,, dostaje kase 😂
 
Trzymajcie dziewczyny kciuki, mąż miał pobrany test, czekamy na wynik.... Lekarz powiedział że nie wygląda to na covidowe ale test trzeba zrobić. Także teraz to jest moje być albo nie być :D
Będzie dobrze, mi też nie wygląda to na covidowe objawy - zbyt standardowe no i katar rzadko chyba występuje ;)
 
Skąd masz informacje, że lekarz POZ dostaje kasę za pozytywny wynik? To podobno są mity , jedynie w szpitalach coś im tam niby płacą, ale jaka jest prawda nikt tego nie wie 😂
Minister zdrowia przeciez mowil, ze lekarze poz beda mieli dodatkowo placone za prowadzenie pacjenta covidowego. Takze myslisz czenu wysylaja tak chetnie z przeziebieniem ludzi na testy bo wyjdzie pozytywny i tyle. Kiedys sie gripex wypilo 3 dni w lozku i zdrowiało😂
 
reklama
Przy covidzie nie musi nawet miec objawow. Tesciu zdrowy takze loteria
No właśnie ja znam wiele osób które były naprawdę chore. Ledwo się zwlekały z łóżka a wyniki były negatywne. A znam osoby które nie miały żadnych objawów a testy były pozytywne. Także nie wiadomo co to jest i jak te testy wychodzą.
 
Do góry