reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ba, jeszcze nie tak dawno (ja jak byłam chora w sierpniu) lekarze rodzinni kompletnie nie chcieli wysyłać na wymazy [emoji38] trzeba się było kontaktować z lekarzem ze szpitala zakaźnego żeby dał skierowanie [emoji28] a teraz masz katar ? Ból głowy? Nie daj Boże słabo czujesz np od kataru to od razu test i na pewno jesteś chory!
Minister zdrowia przeciez mowil, ze lekarze poz beda mieli dodatkowo placone za prowadzenie pacjenta covidowego. Takze myslisz czenu wysylaja tak chetnie z przeziebieniem ludzi na testy bo wyjdzie pozytywny i tyle. Kiedys sie gripex wypilo 3 dni w lozku i zdrowiało[emoji23]
 
reklama
To chyba w dużej mierze zależy od labolatorium w którym będą badać. Niektóre szpitale np badają u siebie i wynik jest tego samego dnia, a jeśli są wysyłane gdzieś na zewnątrz to wiem że czasem nawet do trzech dni się czeka.
Dziewczyny które miały styczność z pobieraniem testów. Ile czeka się na wynik?
 
O matko, nie strasz! Bo mi od jakiegoś czasu też ten brzuch się wciąż napina i jakieś dziwne kłucia czuję, ale nie w pochwie tylko bardziej na samym dole brzucha, a dziecko to raczej nie jest. Co Ty, że jeszcze na dzień dobry robią na Polnej test na koronę? :o Masakra... Nie wiem w sumie, czemu tak się boję tego testu, chyba najbardziej tego, że wyjdzie mi fałszywie pozytywny i będę musiała się stykać z prawdziwie chorymi.
Ciekawe, czy przyznają się do błędu i Cię w końcu przyjmą, czy będą szli w zaparte, że nie ma wskazań do przyjęcia...
nie boj żaby, kiedy masz kolejną wizytę? no niestety ten test to nic przyjemnego - wymaz z nosa - okropieństwo, nie wyobrażam sobie ze skurczami jeszcze robić test żeby w ogóle wejść na Izbę Przyjęć, ale z tego co wiem w Św. Rodzinie ponoć nie testują, a pamiętam, że też chcesz tam rodzić. dzisiaj mam kolejną wizytę u mojego lekarza, zobaczymy jak szyjka i jaką decyzję podejmie...
 
Ja leze od 14 tc bo wtedy mialam szyjke 21 mm, a szew zalozony przy 17 mm w 22 tc. Lez i sie nie stresuj, faktycznie nogi wyzej i biodra. Ja tez biore caly czas luteine 2x100 dopochwowo.
Ja sie z kolei martwie bo moj maluszek sie dzisiaj nie rusza za bardzo.
Eh zobaczymy co tam po dzisiejszej wizycie. Ja biorę 2x100 ale pod język
Mój maluszek też ma czasami bardziej leniwe dni :)
 
Minister zdrowia przeciez mowil, ze lekarze poz beda mieli dodatkowo placone za prowadzenie pacjenta covidowego. Takze myslisz czenu wysylaja tak chetnie z przeziebieniem ludzi na testy bo wyjdzie pozytywny i tyle. Kiedys sie gripex wypilo 3 dni w lozku i zdrowiało😂
A ja juz nerwowa jestem bo tutaj na forum pisala dziewczyna ze niby robia test jak masz planowane cc i jestem przerazona zas inna pisze ze nie robia:/
 
reklama
Do góry