reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Drogie kobietki, podpowiedzcie proszę, bo sama nie wiem co mam o tym myśleć - trochę blade są te kreski - czy to oznacza ciążę? 4 dni po terminie @Zobacz załącznik 1136673
Mój ostatni, który robiłam w środę czyli w dniu spodziewane @ wyglądał tak. Jutro jeszcze powtórzę czy kreska ciemniejsza
 

Załączniki

  • IMG_20200617_061540.jpg
    IMG_20200617_061540.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 87
reklama
U mnie tak. 3 dni po spodziewane @ . Teraz jest 5dni po. Muszę na betę kiedyś skoczyć. Ale nie jestem mobilna więc po pracy z chłopem muszę.
 
Cześć wszystkim, ja też powinnam załapać się na koniec lutego, pierwszy test (właściwie to trzy, bo trudno mi było w to uwierzyć 🙈) zrobiłam w ubiegłym tygodniu zaraz po typowym plamieniu implantacyjnym i kreski wyszły dosyć blade, ale są. Zamierzam powtórzyć test na początku tego tygodnia, ale jak na razie wszystkie objawy są dosyć wyraźne (zwłaszcza powiększone piersi, nigdy takich nie miałam 😛). Wg aplikacji jestem teraz w piątym tygodniu, do lekarza zamierzam się wybrać w ósmym. Przyznam, że nie była to zaplanowana ciąża, ale bardzo mnie cieszy 😁
 
Cześć wszystkim, ja też powinnam załapać się na koniec lutego, pierwszy test (właściwie to trzy, bo trudno mi było w to uwierzyć 🙈) zrobiłam w ubiegłym tygodniu zaraz po typowym plamieniu implantacyjnym i kreski wyszły dosyć blade, ale są. Zamierzam powtórzyć test na początku tego tygodnia, ale jak na razie wszystkie objawy są dosyć wyraźne (zwłaszcza powiększone piersi, nigdy takich nie miałam 😛). Wg aplikacji jestem teraz w piątym tygodniu, do lekarza zamierzam się wybrać w ósmym. Przyznam, że nie była to zaplanowana ciąża, ale bardzo mnie cieszy 😁
Hej! Witamy! U mnie też początek 5 t (4+3). Test pierwszy również robiłam w dniu zagnieżdżenia i była jasniejsza kreska. Idziesz na betę? Który masz dzień cyklu?
 
reklama
Do góry