reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Hej dziewczyny! Przyłączam się do Waszego grona😊. Wg obliczen termin mam na około 26/27 lutego. To moja druga ciąża. Wczoraj zrobiłam test ale wciąż nie mogę w to uwierzyć. Za tydzień idę do lekarza żeby sprawdzić. ❤❤
Hej, mamy podobnie, mi apka pokazuje temin 27.02 :) też za tydzień wybieram się do lekarza. Na razie robiłam betę w sobotę i wyszło 385,3, jutro idę powtórzyć :)
 
reklama
Dzisiaj widziałam reklamę leku dla kobiet w ciąży DulcoSoft na zatwardzenie, brała któraś z Was? Bo jestem ciekawa czy pomaga
 
Witajcie Lutóweczki! Jeszcze jestem w szoku i spać nie mogę. Dzisiaj zobaczyłam 2 kreseczki na teście po równo 10 latach. Po prostu szok!jeśli wszystko dobrze pójdzie to zostanę ponownie mamą. Termin 22.02. Widzę,że są tu dziewczyny 35+ także super,że nie będę najstarsza;)
Hej hej, mam ten sam termin 😊 36 lat, trzecia ciąża, ja 12 lat temu ostatnio miałam pozytywny test 😉
 
reklama
U mnie przewidywany termin 21.02.2021.
34 lata już będą skończone 🙂 Druga ciąża. Pierwsza pociecha właśnie skończyła 8 lat.
IMG_20200623_010107.jpg
 
Do góry