reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Cześć Kobietki 🤗
Jestem już na forum jakąś chwilę, jednak na początku byłam u Dziewcząt ze stycznia (tak to cała ja 😂 wszystko pomieszałam)

Zatem witam się tu i dołączam do Was z terminem 17 luty 🤗

Troche o mnie.
Mam 31 lat.
Razem z moim partnerem tworzymy rodzine patchworkową.
Ja mam trzech synów on dwie córki.
Łącznie zatem pięcioro dzieciaków i Groszek w brzuchu.

6 tygodniowa ciąża.
Nie planowana ale z pełną zgoda na to gdyby się wydarzyła.

Jestem pełna emocji.
Ciekawa, momentami szczęśliwa i przerażona naraz.
Ze wszystkimi możliwymi objawami świata 😂
Ostatnia ciąża 10 lat temu zatem mam wrażenie jakby znów była pierwsza.

Cieszę się że Was poznam i zapewne raźniej nam będzie przeżyć ten czas z bolącymi cyckami i sikaniem co 5 min w tle 😂
Buziaki ❤️
 
Ja mam 31 lat.
Byłam na wizycie 6+1 i w poprzedniej ciąży było a pięknie widać zarodek i serduszko, a teraz ciąża kilka dni młodsza i właśnie siedzę w gabinecie, bo dzisiaj mam kontrolne USG, żebym się nie denerwowała. Żeby było miło mam taki mdłości, że czuję się jak na rollercosterze, a nawet gorzej 🤢 super, że nas coraz więcej
 
reklama
Ja mam 31 lat.
Byłam na wizycie 6+1 i w poprzedniej ciąży było a pięknie widać zarodek i serduszko, a teraz ciąża kilka dni młodsza i właśnie siedzę w gabinecie, bo dzisiaj mam kontrolne USG, żebym się nie denerwowała. Żeby było miło mam taki mdłości, że czuję się jak na rollercosterze, a nawet gorzej 🤢 super, że nas coraz więcej
Daj znać po wizycie i się trzymaj😊
 
Do góry