reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
To i ja się przywitam [emoji3] Podczytuje od samego początku, ale bałam się dołączyć. W marcu miałam ciąże biochemiczną, w maju się udało ponownie [emoji3]

Mam 25 lat, to moje 1 maleństwo będzie. Z OM wychodzi termin na 7.02, z USG 1/2 dni później!
Witamy na pokładzie 😁 mamy ten sam termin ! 😁
 
Ja to nie czuję, że jestem w ciąży. Na początku bolały mocno piersi, teraz jak im się przypomni. Mdłości brak, węch bardziej wyczulony. A tak to nic.

Czyli następna szczęściara, tylko nie martw się tym tylko się ciesz, mnie też już nie bolą piersi a na początku też bolały 😊
 
Ja to nie czuję, że jestem w ciąży. Na początku bolały mocno piersi, teraz jak im się przypomni. Mdłości brak, węch bardziej wyczulony. A tak to nic.
To nic tylko się cieszyć.
Ja pierwszą ciążę tak przechodziłam, praktycznie bezobjawowo.
A teraz jest zupełnie inaczej.
Jak wczoraj miałam lepszy dzień tak dzisiaj masakra [emoji1785]
 
Hej dziewczyny. Witacie nowe mamusie. Ja się zaczynam cieszyć, bo już jest lepiej z nudnościami i złym samopoczuciem. Co prawda jest różnie, ale są już dni, kiedy mogę normalnie funkcjonować i kawa na nowo zaczyna normalnie smakować :)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny. Witacie nowe mamusie. Ja się zaczynam cieszyć, bo już jest lepiej z nudnościami i złym samopoczuciem. Co prawda jest różnie, ale są już dni, kiedy mogę normalnie funkcjonować i kawa na nowo zaczyna normalnie smakować :)
Oj tak. Marzę o spokojnym wypiciu kawusi. Na razie niestety nie wchodzi [emoji19]
 
Hej dziewczyny. Witacie nowe mamusie. Ja się zaczynam cieszyć, bo już jest lepiej z nudnościami i złym samopoczuciem. Co prawda jest różnie, ale są już dni, kiedy mogę normalnie funkcjonować i kawa na nowo zaczyna normalnie smakować :)

To super w końcu kiedyś muszą minąć 😉
Mnie już przeszły ale i tak musze uważać jeszcze na jedzenie.
A to który już tydzień ciąży?(pytam bo za dużo Was dziewczyny heh) 😋
 
Hej dziewczyny. Witacie nowe mamusie. Ja się zaczynam cieszyć, bo już jest lepiej z nudnościami i złym samopoczuciem. Co prawda jest różnie, ale są już dni, kiedy mogę normalnie funkcjonować i kawa na nowo zaczyna normalnie smakować :)

No ja też w pierwszej ciąży miałam mdłości może ze 2 tygodnie .. a teraz już 5 tygodni i już ledwo dyszę, a do pracy trzeba chodzić. a do tego jak jeszcze dojdą zawroty głowy to przy ścianie chodzę :p
 
reklama
Niestety moja wizyta nie doszła do skutku [emoji2959] Okazało się że jest problem z moim pakietem zdrowotnym i nie umieją tego wyjaśnić [emoji2959]
Jestem rozczarowana strasznie i mega wściekła, bo cały dzień czekałam na tą wizytę.
Ale nie po to płaciłam kupę kasy za pakiet żeby kolejny raz pakować 300 za wizytę. Badań też jutro nie zrobię, bo to też w ciul kasy a po to był mi ten cholerny enelmed żeby tego uniknąć. Eh...
 
Do góry