reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Niestety moja wizyta nie doszła do skutku [emoji2959] Okazało się że jest problem z moim pakietem zdrowotnym i nie umieją tego wyjaśnić [emoji2959]
Jestem rozczarowana strasznie i mega wściekła, bo cały dzień czekałam na tą wizytę.
Ale nie po to płaciłam kupę kasy za pakiet żeby kolejny raz pakować 300 za wizytę. Badań też jutro nie zrobię, bo to też w ciul kasy a po to był mi ten cholerny enelmed żeby tego uniknąć. Eh...
O kurcze nie dziwię się, że jesteś zła!! Co teraz ustalili inny termin?
 
reklama
Niestety moja wizyta nie doszła do skutku [emoji2959] Okazało się że jest problem z moim pakietem zdrowotnym i nie umieją tego wyjaśnić [emoji2959]
Jestem rozczarowana strasznie i mega wściekła, bo cały dzień czekałam na tą wizytę.
Ale nie po to płaciłam kupę kasy za pakiet żeby kolejny raz pakować 300 za wizytę. Badań też jutro nie zrobię, bo to też w ciul kasy a po to był mi ten cholerny enelmed żeby tego uniknąć. Eh...

No co ty! i o tych problemach dowiedziałaś się dopiero jak przyszłaś na wizytę, to jakaś kpina.
Ja mam pakiet z pracy i też niejednokrotnie okazuje się, że czegoś nie ma w pakiecie, albo jakieś badania jest tylko 3 razy w roku np. A oczywiście w opisie pakietu wszystko napisane drobnym druczkiem.

No a nie da się ukryć, że kolejki na NFZ też spore, i wizyty chyba rzadsze..
Współczuje Ci kochana, tyle czekać i nie zobaczyć maluszka i nie usłyszeć , że wszystko jest ok.. masakra..
 
O kurcze nie dziwię się, że jesteś zła!! Co teraz ustalili inny termin?
Zapisałam się za tydzień.
No co ty! i o tych problemach dowiedziałaś się dopiero jak przyszłaś na wizytę, to jakaś kpina.
Ja mam pakiet z pracy i też niejednokrotnie okazuje się, że czegoś nie ma w pakiecie, albo jakieś badania jest tylko 3 razy w roku np. A oczywiście w opisie pakietu wszystko napisane drobnym druczkiem.

No a nie da się ukryć, że kolejki na NFZ też spore, i wizyty chyba rzadsze..
Współczuje Ci kochana, tyle czekać i nie zobaczyć maluszka i nie usłyszeć , że wszystko jest ok.. masakra..
To pierwszy miesiąc pakietu. Telefonicznie pani mnie poinformowała że wchodzi jej enelmed i pokrywa płatność. A dzisiaj nie przepuściło mnie w systemie
 
Dziewczyny jaka ja jestem mega śpiąca. Zdrzemnełam się po obiedzie i czuje się jeszcze gorzej niż przed drzemką. Na nic nie mam siły, to chyba przez ten upał dzisiejszy.

Brrrownie no to nie dobrze, że Cię dzisiaj nie przyjęli. Też bym miała na nich nerwy. A nie mogli Cię wcześniej uprzedzić telefonicznie, że mają jakieś problemy? Co za ludzie, do brania kasy to wszyscy chętni a podejście do pacjentów masakra.
 
Nie ma to jak nasza "kochana" służba zdrowia, żal..
Przez tego świrusa mają jeszcze większy burdel, do dziś moja przychodnia zamknięta ale lekarka która prowdzi przychodnie prywatnie towarzysko się udziela, imprezuje a zawodowo utrudnia życie pacjentom, gdzie tu logika..
 
reklama
Ehh no i jest coraz gorzej z NFZ w poprzedniej ciąży (6 lat temu )nie zapłaciłam ani grosza przez całą ciążę łącznie z badaniami a teraz płace na każdym kroku a dobrzy lekarze przyjmują tylko prywatnie. Współczuję bo wiem jak się nastawilas..
Mi udało się dziś coś zobaczyć. Maluch rośnie i ma 10 tygodni ! 3,5 cm 💪 ładnie ruszał łapkami i nóżkami, nawet złapał się za głowę rączką jakby chciał powiedzieć "o Boże to ja ?!" 😜
Rozmawiam z lekarzem na temat badań prenatalnych o powiedzial że jako lekarz zaleca a prywatnie "by to olał" bo nie mam jeszcze 30 stki i nie urodziłam wcześniej chorego dziecka...
Także sama nie wiem, dodam że żeby zrobić badanie muszę jechać 100 km
 

Załączniki

  • IMG_20200715_171509.jpg
    IMG_20200715_171509.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 85
  • IMG_20200715_171514.jpg
    IMG_20200715_171514.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 86
Do góry