reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny jestem w 9 tygodniu ciąży czy któraś z Was ma/miala plamnienia w tym czasie? Bo mnie dziś niepokoją :-( jestem też w okolicy okresu który miałam 17 maja.
W terminie okresu plamienia zdarzają się bardzo często. Konsultowałaś się z lekarzem w tej sprawie? Zawsze lepiej spytać :)
Ja nie kupuje. Z córką spałam w jednym łóżku. Teraz planuje z dostawka. Nie będę się stresować. Koleżanki które to miały to potem mówiły że raz włączały raz nie i generalnie mało uzywaly A wydatek spory. Ja wiem że z noworodkiem czasem 10 razy w nocy się je bierze i odkłada i na pewno nie będę miała czasu na włączenie i wyłączanie sprzętu.
Chyba pomyliłaś detektor tętna z monitorem oddechu :) detektor służy do wyszukiwania czynności serca w brzuchu :)
 
reklama
Witam , jestem w 16 tygodniu i mam od dzis ze jak dotykam brzuch jest on twardy nie czuje jak twardnieje tylko gdy dotykam to czuje to kto tak mial?
 
Witam Was serdecznie. Chciałabym się przedstawić- Iwona 34 lata z Warszawy... Mam 3 na stanie -13 latkę,11 latkę i 2 latkę. Problem z określeniem tp, generalnie rozjazd między Usg a OM miesiąc czasu, ciąża jak stwierdził lekarz wysokiego ryzyka... Miło mi Was poznać. Spróbuję nadrobić wątek...
 
Witam Was serdecznie. Chciałabym się przedstawić- Iwona 34 lata z Warszawy... Mam 3 na stanie -13 latkę,11 latkę i 2 latkę. Problem z określeniem tp, generalnie rozjazd między Usg a OM miesiąc czasu, ciąża jak stwierdził lekarz wysokiego ryzyka... Miło mi Was poznać. Spróbuję nadrobić wątek...
U mnie też jest duża różnica. A który masz tydz wg usg i OM?
 
reklama
Wg Om 12+5 ,wg usg 8 tc i tego chyba będą się trzymać. Jutro kolejne USG i będzie wiadomo... OM 22.03,cykle długie nieregularne, zaszłam na tabletkach anty...
Witamy :) faktycznie spora różnica ale skoro cykle nieregularne i długie to zapewne USG nie kłamie. :) trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :) a ciąża wysokiego ryzyka ze względu na to różnice czy co?
 
Do góry