reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Mnie lekarz sam kazał określić sobie płeć, ale ja to nic nie widzę na tej fotce czy odstaje czy nie [emoji23]
Fajne zdjęcie. Znasz teorię nub gdzie na podstawie tego zdjęcia można już określić płeć. Ja troszkę o tym czytałam i jestem na grupie fb. Nie jestem autorytetem bo dowiedziałam się o teorii 2 tygodnie temu :). Dla mnie bardziej to zabawa ale często się sprawdza z tego co wiem. Jest poparta badaniami.
 
Kciukasy zaciśnięte za dzisiajesze wizyty ✊
My dzisiaj leniwie będziemy spędzać dzień. Nie mam pomysłu na obiad, co tam dziewczynki dzisiaj planujecie jeść? Szukam inspiracji 😉
@marta18691 dacie radę, choć pewnie łatwo nie będzie. Przytulam Cię mocno 😘
 
Hej dziewczyny, ja czekam na usg prenatalne.. Odezwę się po [emoji16]
Ojej... Ale Ci zazdroszczę że Ty już prenatalne :)
Ja jeszcze prawie 4 tygodnie :(
Koniecznie odezwij się po ! :) Powodzenia!

Ja to już bym chciała wiedzieć kto w brzuszku buszuje :) Z jednej strony jakoś zawsze sobie wyobrażałam że będziemy mieć dwóch synów. Ostatnio jednak chodzi mi po głowie dziewczynka [emoji66]
 
Ale to jednorazowy wyjazd na te 2-3 tyg? Czy regularnie będzie tak jeździł?
Nie pocieszę i nie dam dobrej rady :) przesyłam jedynie przytulasy [emoji8]Ja z mężem też się rzadko rozstaję. Jak już to nie więcej niż kilka dni.
"Podziwiam" pary, które całe życie żyją osobno (brat męża jeździ w trasy).
I to podziwiam w tym sensie, że ja bym nigdy nie wytrzymała takiego trybu życia.
Mój mąż też by się nigdy na taką pracę nie zdecydował, bo stwierdził, że szkoda by mu było tracić dzieciństwa dzieci na pracę :)
Zobaczy bo jak sie mu spodoba to na dłużej raczej
 
reklama
Do góry