reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

hej dziewczyny, ja dzis mialam wizyte, z om wychodzi 9t5d z usg 9t3d, dzidzius ruszal fajnie raczkami:) prenatalne mam 14 sierpnia, nie wiem jak ja wytrzymam do tego czasu... ;)u mnie dalej brak jakichkolwiek ciazowych objawow
Edyta fajny brzuszek :) ja jestem 3,5 na minusie a nie wymiotuje ani nic, chociaz czasem wydaje mi sie, ze mam wiekszy brzuch ale nie umiem poznac czy to po jedzeniu czy ciazowy ;)
 
reklama
hej dziewczyny, ja dzis mialam wizyte, z om wychodzi 9t5d z usg 9t3d, dzidzius ruszal fajnie raczkami:) prenatalne mam 14 sierpnia, nie wiem jak ja wytrzymam do tego czasu... ;)u mnie dalej brak jakichkolwiek ciazowych objawow
Edyta fajny brzuszek :) ja jestem 3,5 na minusie a nie wymiotuje ani nic, chociaz czasem wydaje mi sie, ze mam wiekszy brzuch ale nie umiem poznac czy to po jedzeniu czy ciazowy ;)
No to fajnie
 
To lecę też wziąć. Zastanawiałam się czy w pierwszym trymestrze się bierze bo w suplementach dla kobiet w ciąży nie mam 🙂Oszaleje zaraz od drżenia i skurczy 🤨 Ginekolog na urlopie.

@EdytaC82 mój płaski jak deska 😉

Mi w pierwszej ciąży ginekolog przepisał aspargin i teraz biorę od początku zapobiegawczo, to jest lek a nie suplement i jest stosunkowo tani. Brałam go też gdy odczuwałam niedobory po np. po bieganiu i pomagało 😁
Mój brzusio rano płaski ale wieczorem jak wywali to wygląda podobnie (TC 12)😜
I zaczyna mnie ciągnąć w miejsce gdzie wcześniej mialam cięcie, póki co to znośnie ale nie wiem czy tak powinno być 🤔

Sylwia przykro mi ale może to lepiej teraz niż później ...
 
Ja biorę Magne B6 Forte, bez tego drga mi powieka 😂

Mój brzuch też jest jakiś taki spory, to moja pierwsza ciąża (11+4), wydaje mi się, że nic nadal nie powinno być widać, co mnie dzisiaj akurat mocno dobiło, bo każde moje ubranie było mocno "wyśrubowane" i w tym momencie we wszystkim czuję się jak szynka w siatce.

Ależ ja Wam zazdroszczę tych wizyt i oglądania dzieciaczków! 😍 Mój ginekolog jest na urlopie i widzimy się dopiero 7. sierpnia, a 31. lipca mam prenatalne. Już się doczekać nie mogę!
 
Heej :)
Ja już po 3D i na szczęście wszystko dobrze. Lekarz powiedział, że chłopiec. :O nie sądziłam, że tak szybko można zobaczyc.
Ktoś wcześniej pytał o magnez, mi gin kazał grać 3x1 Magne B6.
 

Załączniki

  • IMG_20200727_212435.jpg
    IMG_20200727_212435.jpg
    83,6 KB · Wyświetleń: 99
Gratulacje! Piękne foto! A Ty, w którym tygodniu jesteś? Ja jutro mam prenatalne i po cichu liczę, że się dowiem co tam siedzi sobie!
Heej :)
Ja już po 3D i na szczęście wszystko dobrze. Lekarz powiedział, że chłopiec. :O nie sądziłam, że tak szybko można zobaczyc.
Ktoś wcześniej pytał o magnez, mi gin kazał grać 3x1 Magne B6.
 
Gratulacje! Piękne foto! A Ty, w którym tygodniu jesteś? Ja jutro mam prenatalne i po cichu liczę, że się dowiem co tam siedzi sobie!

Dziękuję! ☺️☺️
12+4, ja od początku chciałam chłopca ale później coś mi instynkt podpowiadał, że będzie jednak dziewczynka :D ale jak widać zawiódł. A Ty bardziej za chłopcem czy dziewczynka? 😊
Zresztą najważniejsze aby zdrowe!
 
reklama
Do góry