reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

udało mi się zrobić screena i tutaj córcia aktualnie a na dole jak miala 3 tygodnie [emoji7]
aż trudno uwierzyc, że za 27 tygodni znowu będzie u nas w mieszkanku taka kruszynka[emoji7]
Screenshot_2020-07-30-13-32-41-1.jpeg
Screenshot_2020-07-30-13-33-49-1.jpeg
 
reklama
Jakby nie patrzeć, 12 tygodni to 3 miesiące :) A 4 miesiąc, czyli 13 tydzień to na chłopski rozum 2 trymestr. Ale nie w ciąży :D W ciąży wszystko jest inne.
Masz rację, po prostu już zapomniałam, w pierwszej ciąży byłam bardziej zorientowana, który m-c, jak się dziecko rozwija w każdym tyg i w ogóle 😋
 
hejka kobietki [emoji4]
nie odzywałam się, bo niestety telefon moj bedzie do naprawy i mam teraz zastepczy.
My juz zaczynamy 13 tydzień także to prawda, że przy następnej ciąży i jednym dzieciatku już na świecie czas mija szybciej [emoji38]

Mam starszy telefon na zastępstwo, ale moze uda mi sie załadować zdjecie z wizyty tydzień temu [emoji5] bo juz Wam o niej pisalam, ale zdjecia nie moglam dodać.

Zobacz załącznik 1155934
Ladne zdjęcie😍
 
Jak sytuacja u Ciebie?Wydaje mi się, że dotarły do mnie wszystkie wiadomości. Dzisiaj wieczorem do tego zasiądę. Pozwólcie że nie będę odpisywać każdemu z osobna. Po utworzeniu grupy zweryfikujemy czy napewno wszyscy otrzymali dostęp :)
Jak nie to będziemy dodawać :)



Zapisałam się na dodatkową wizytę do ginekologa na wtorek. Nie dają mi spokoju wyniki toxo dlatego skonsultuję to z innym lekarzem, nie będę czekać aż mój prowadzący wróci z urlopu.
Mam chęć zapisać się też na dodatkowe USG :)
Ja nie wytrzymałam i zapisałam się na dodatkowe USG, ponoć mają super sprzęt i facet genialny od USG więc stwierdziłam że warto pójść :)
 
reklama
Do góry