reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Aha a to nie za wcześnie mi genetyk z certyfikatem mówił że najlepszy czas na połówkowe to 22-23 tydz czym większe dziecko tym lepiej a do 21 tyg te badanie jest do niczego nie miarodajne. Ja chyba będę się umawiać pon22 tyg to jakoś pierwsze dni października aż wyjdą.
Tak mnie umówił genetyk więc nie mi dyskutować w sumie 😀 najwyżej pójdę później drugi raz. Ponoć u szczupłych osób nawet 18tc jest ok. Zobaczymy.
 
Aha a to nie za wcześnie mi genetyk z certyfikatem mówił że najlepszy czas na połówkowe to 22-23 tydz czym większe dziecko tym lepiej a do 21 tyg te badanie jest do niczego nie miarodajne. Ja chyba będę się umawiać pon22 tyg to jakoś pierwsze dni października aż wyjdą.
Podobnie mi powiedzieli - najszybciej 21.
 
Witajcie! Dopiero teraz znalazłam Wasze forum i chciałabym dołączyć do wątku 😀
Mam termin na 15.go lutego, obecnie 14tydzień 😀
Czytałam też w Waszych postach, że jest jakaś grupa na FB, do której można dołączyć. Podpowiecie jak ją znaleźć?
Cześć! Napisz na adres dotistar@gmail.com jak mogę Cię znaleźć na fb. Zaprosze Cię do naszej grupy. Sama nie znajdziesz bo to grupa tajna 😉
 
Najważniejsze, że z maleństwem wszystko dobrze.
Szczerze mówiąc nie słyszałam, żeby puszczanie na głośno serduszka miało wpływ. Ja dotychczas byłam u 3 różnych lekarzy w tym raz w szpitalu i za każdym razem mi puszczali na głośno.
Dlaczego nie powinno się puszczać na głośno?
Mi puszczał od 7tyg c. Tu nie chodzi o głośność tylko o to żeby nie włączać Dopplera, bo wzrasta ciśnienie krwi u dziecka. Dopplera włączył mi dopiero w 12tyg.c.
 
Witajcie! Dopiero teraz znalazłam Wasze forum i chciałabym dołączyć do wątku 😀
Mam termin na 15.go lutego, obecnie 14tydzień 😀
Czytałam też w Waszych postach, że jest jakaś grupa na FB, do której można dołączyć. Podpowiecie jak ją znaleźć?
ja wpisałam w głównej wyszukiwarce na fb LUTOWE MAMY 2021 i tam też dołączyłam. Jestem tam i tu, bo wszędzie jakieś przydatne temaciki 😊
 
reklama
Powiedzcie mi, czy można ustawić powiadomienia, jeśli pojawia się nowy post tu w tym wątku? Dostaje powiadomienie, jeśli ktoś odpowie na mój post, ale pozatym nie. Czy wiecie coś na ten temat? 🤔
 
Do góry