reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

My rozek mamy jeden. I myślę że wystarczy, tymbardziej że w moim szpitalu nie kazali zabierać rozka, chociaż ja chyba wezmę żeby bąbel miał swoj. Potem wypierzemy i będzie ok. Co do kombinezonu to kupiliśmy polarowy taki typowo jesienny. Nie mocno gruby. I planujemy kupić otulacz do fotelika. Wtedy powinno być maluchowi ciepło. Obawiam się że w te ciepłe zimy w takim grubym kombinezonie będzie za ciepło. A zanim się wyjdzie ze szpitala itp to się upoci. A tak to otulacz jeszcze przed wyjściem i powinno być ok.
Widzisz jak dobrze popytać innych bardziej rozgarnietych dziewczyn 🤣😂 ja też zakupie otulacz;)
 
reklama
Wygląda dobrze. A z czego ma kola?
Ja spacerowke i tak kupię osobno A fotelik już mam. Bardziej zależy mi.na dobrej gondoli
Podobno ten jest dobry wózek i fajnie się składa do tego lekki
Koła ma w całości kauczukowe. Przód skrętny o 360stopni. Amortyzatory itp. Na pierwszy rzut oka jesteśmy zadowoleni. Zobaczymy potem w uzytkowaniu:p
 
W ogóle nie widać, żeby poza brzuszkiem Ci gdzieś poszło :o U szczupłych kobiet jakoś tych kg nie widać :) Chociaż ja sama jestem w szoku, myślałam, że bardziej się rozrosnę, zwłaszcza, że już prawie mam wagę jak przed odchudzaniem, a wyglądałam wtedy tragicznie 🤯🙄 Jednak kilogramy ciążowe zupełnie inaczej wyglądają niż te nadprogramowe ;)
Nie widać bo specjalnie tak stanęłam by schować mankamenty figury 🤣😂 mam piłkę do ćwiczeń zacznę się więcej ruszać
 
Ja mam wosk. Ale jak to bywa z woskowaniem, czasami włosy rosną pod skórą i jest problem. Kiedyś chciałam iść na laserowe usuwanie ale zawsze wmawialam sobie że zrobię na zimę i tak zwlekalam. Z tego co słyszałam dużo kobiet ma.z tym.problem
Ja tam wosku nigdy nie używałam, raczej tradycjonalistką jestem w tej kwestii - żel do golenia i golarka 😆 Może dlatego, że ogólnie nie mam problemu z owłosieniem, zwłaszcza na nogach, chłopak się dziwi, co ja golę, a siostry mi zazdroszczą, bo włoski mam rzadkie i mało widoczne, a po ogoleniu nóżka gładka, zero "kujaków" na następny dzień, jak to moje siostry mówią haha. A na brzuchu te włoski są pojedyncze, więc nie ma problemu, żeby wyrwać, a na pewno dłużej odrastają niż po golarce, bo z cebulką staram się wyrywać. Ale fakt - wrastające gnoje są najgorsze!
 
Podeslecie link jaki.wozek i łóżeczko kupilyscie?
Jeśli chodzi o rożek ile sztuk macie? Czy jeden wystarczy.
Kombinezon czy śpiworek??
I jeszcze pytanie jaką butelkę polecacie? Mam zamiar kupić laktator z neno uno i tam już butelka jest więc pytanie czy sens kupić nową?
Co do butelki to najlepsze sa te ktore najbardziej przypominają cycuszka 😂 ja kupilam wcześniej aventa corka nie lubia i akceptowala tylko tommy teppy. Ja kupuje jakis spiworek albo otulacz i cienki kombinezonik polarowy jakis. Lozeczka jako lozeczka nie mam ale mam dostawke z kinderkraft czy jakos tak 😁 wozek moj przyszddl wczoraj i jestem taka zakochana, ze nie moge doczekać sie spacerow 😂
 

Załączniki

  • IMG_20201117_153948.jpg
    IMG_20201117_153948.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 54
  • IMG_20201117_164402.jpg
    IMG_20201117_164402.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 54
Co do butelki to najlepsze sa te ktore najbardziej przypominają cycuszka 😂 ja kupilam wcześniej aventa corka nie lubia i akceptowala tylko tommy teppy. Ja kupuje jakis spiworek albo otulacz i cienki kombinezonik polarowy jakis. Lozeczka jako lozeczka nie mam ale mam dostawke z kinderkraft czy jakos tak 😁 wozek moj przyszddl wczoraj i jestem taka zakochana, ze nie moge doczekać sie spacerow 😂
A gdzie kupiłaś wózek?? Boziu jest ich od groma nie wiadomo który wybrać
 
Dziewczyny a jak rozwiązujecie kwestie łóżeczka? Dostawne do swojego łóżka czy oddzielny pokoik?
Ja mam dwa oddzielne pokoje ale z drzwiami przesuwnymi więc tak jakby jeden duży pokój. W jednym sypialnia a w drugim mamy przygotowany po części pokój dla babelka.
Ale teraz zastanawia mnie czy nie wygodniej byłoby mieć łóżeczko dostawne do naszego łóżka i nie latać co chwila i się zrywać.
Jak Wy do tego podchodzicie?
 
reklama
Dziewczyny a jak rozwiązujecie kwestie łóżeczka? Dostawne do swojego łóżka czy oddzielny pokoik?
Ja mam dwa oddzielne pokoje ale z drzwiami przesuwnymi więc tak jakby jeden duży pokój. W jednym sypialnia a w drugim mamy przygotowany po części pokój dla babelka.
Ale teraz zastanawia mnie czy nie wygodniej byłoby mieć łóżeczko dostawne do naszego łóżka i nie latać co chwila i się zrywać.
Jak Wy do tego podchodzicie?
Ja dostawne, nie chce mi się biegać. Jak trafi sie egzeplarz wymagający to więcej bede chodzic niz spac 😂. A tak serio to ja musze patrzeć na dziecko zaglądać mieć pod kontrolą. Takze okolo pol roku z nami przy łóżku, później inny pokój 😁
 
Do góry