reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

@kwiatek250 bardzo sie ciesze, ze doczekałaś do bezpiecznego okresu. 😍😍😍😍 Cos czuje, ze jeszcze będziesz najdłużej czekala na swoje malenstwo 😁😁
Bardzo Ci dziękuję. Zobaczymy po 28.01 jak to się wszystko potoczy😀. Może się okazać, że po tych wszystkich środkach mam tak zabetonowaną pochwę i szyjkę, że... no zobaczymy😂🤓😁
 
reklama
Ja też się nastawiam na karmienie piersią, ale w razie co kupiłam dwie butelki, wymyłam, wysterylizowałam i wezmę jedną do szpitala gdybym musiała odciągnąć pokarm na początku
A jeśli chodzi o butelkę do karmienia. Każda z Was już kupiła? Ja slepo wierzę, że będę karmić piersią. A w razie jakichkolwiek problemów mąż kupi w aptece i z głowy. Rezerwowa mam w zestawie z laktatorem
 
Ja laktator wezmę i poduszkę do karmienia.
Również bym chciała szybko urodzić i wrócić do domu. Pociesza mnie fakt że mam swoją położną liczę, że mi pomoże i mnie będzie wspierać
Ja po porodzie w szpitalu karmiłam tylko na leżąco, bo się nie dało usiąść na tyłku, więc poduszka była zbędna🤷‍♀️
 
Dziewczyny dużo macie ubranek w rozmiarze 56 ?
Do szpitala bierzecie rożek i kocyk?
Ja mam mało w rozmiarze 56, ale właśnie ten rozmiar wezme do szpitala. Potem mam kupione na 62,większych jeszcze nie mam. Zobacze jaka duża się dzidzia urodzi i wtedy dopiero będę kupowala wieksze. Bo nie chce potem żeby mała w lato cały czas w długim rękawie była a w zimę w krótkim bo okaże się innych rozmiarów niż zakladalam 😂 a do szpitala biore rożek ☺
 
reklama
Do góry