reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Hej dziewczyny, to mój pierwszy wpis tutaj jako lutowa mama, chociaż z tego co widzę raczej będzie marcowa jeżeli do niedzieli nic się nie rozkręci 😅 która z was jeszcze czeka? 😍
 
Hej dziewczyny. My od dzis przechodzimy tylko i wyłącznie na mleko modyfikowane. Byliśmy dzis u pediatry, mala spada na wadze, nie dojada na moim mleku, po mleku bebilon strasznie wymiotowała. Ogólnie zdrowa, zoltaczka sie dalej utrzymuje wiec zakładają ze to od cyca. Dzis zakupiliśmy NAN optipro i zobaczymy czy mleko podpasuje. Startujemy z dawka 20ml i powoli będziemy zwiększać. Mam nadzieje ze wkoncu wyjdziemy na prosta. Do tego ja dalej na antybiotyku, z mega anemia. Wartość zelaza kwalifikuje się do wlewu z kroplówek. I dodatkowo prawdopodobnie czeka mnie zabieg łyżeczkowania bo macicy slabo sie obkurczyła... takze tyle nam stresu ze nie dziwne ze mleka zabraklo
 
Kurcze, ale masz tych przeżyć...
Hej dziewczyny. My od dzis przechodzimy tylko i wyłącznie na mleko modyfikowane. Byliśmy dzis u pediatry, mala spada na wadze, nie dojada na moim mleku, po mleku bebilon strasznie wymiotowała. Ogólnie zdrowa, zoltaczka sie dalej utrzymuje wiec zakładają ze to od cyca. Dzis zakupiliśmy NAN optipro i zobaczymy czy mleko podpasuje. Startujemy z dawka 20ml i powoli będziemy zwiększać. Mam nadzieje ze wkoncu wyjdziemy na prosta. Do tego ja dalej na antybiotyku, z mega anemia. Wartość zelaza kwalifikuje się do wlewu z kroplówek. I dodatkowo prawdopodobnie czeka mnie zabieg łyżeczkowania bo macicy slabo sie obkurczyła... takze tyle nam stresu ze nie dziwne ze mleka zabraklo
 
Hej dziewczyny. My od dzis przechodzimy tylko i wyłącznie na mleko modyfikowane. Byliśmy dzis u pediatry, mala spada na wadze, nie dojada na moim mleku, po mleku bebilon strasznie wymiotowała. Ogólnie zdrowa, zoltaczka sie dalej utrzymuje wiec zakładają ze to od cyca. Dzis zakupiliśmy NAN optipro i zobaczymy czy mleko podpasuje. Startujemy z dawka 20ml i powoli będziemy zwiększać. Mam nadzieje ze wkoncu wyjdziemy na prosta. Do tego ja dalej na antybiotyku, z mega anemia. Wartość zelaza kwalifikuje się do wlewu z kroplówek. I dodatkowo prawdopodobnie czeka mnie zabieg łyżeczkowania bo macicy slabo sie obkurczyła... takze tyle nam stresu ze nie dziwne ze mleka zabraklo
O matko, współczuję same problemy... Wcale się nie dziwię, że Ci ciężko i nie masz pokarmu. A z tym mlekiem 20ml to nie za mało? Nasz ma tydzień a dajemy już 60ml na porcję, zaraz i to pewnie będzie za mało, wcześniej strasznie płakał, więcej ulewal, raz wymiotował, ogólnie był niespokojny i jak się okazuje właśnie stąd, że dostawał za mało pokarmu. A z tą macicą to sama jestem ciekawa, czy mi się dobrze obkurcza, bym musiała może położną zapytać na kolejnej wizycie, bo kto to wie, brzuch wciąż "nie mój", duży, galaretowaty, siny 🙁
 
O matko, współczuję same problemy... Wcale się nie dziwię, że Ci ciężko i nie masz pokarmu. A z tym mlekiem 20ml to nie za mało? Nasz ma tydzień a dajemy już 60ml na porcję, zaraz i to pewnie będzie za mało, wcześniej strasznie płakał, więcej ulewal, raz wymiotował, ogólnie był niespokojny i jak się okazuje właśnie stąd, że dostawał za mało pokarmu. A z tą macicą to sama jestem ciekawa, czy mi się dobrze obkurcza, bym musiała może położną zapytać na kolejnej wizycie, bo kto to wie, brzuch wciąż "nie mój", duży, galaretowaty, siny 🙁
Te 20ml to na początek żeby sprawdzić mleko. Dostawala bebilon to mocno wymiotowała jak jqdla więcej. Dlatego narazie tylko tyle. Jak się po mleku nic nie będzie dzialo to z dnia na dzień bedziemy zwiększać ml. Niestety ale mała chyba będzie alergiczka i juz dajemy trzecie mleko bo dwa zrzucała... teraz mamy mleko polecone przez pediatra i zobaczymy
 
reklama
O matko, współczuję same problemy... Wcale się nie dziwię, że Ci ciężko i nie masz pokarmu. A z tym mlekiem 20ml to nie za mało? Nasz ma tydzień a dajemy już 60ml na porcję, zaraz i to pewnie będzie za mało, wcześniej strasznie płakał, więcej ulewal, raz wymiotował, ogólnie był niespokojny i jak się okazuje właśnie stąd, że dostawał za mało pokarmu. A z tą macicą to sama jestem ciekawa, czy mi się dobrze obkurcza, bym musiała może położną zapytać na kolejnej wizycie, bo kto to wie, brzuch wciąż "nie mój", duży, galaretowaty, siny 🙁
Moj tez jeszcze siny i jak galaretka... i niby obkurczyło się to co trzeba
A coś zosyalo. Do poniedziałku ma czas się oczyścić jak nie to szpital. Trzeci w ciągu 2 tygodni
 
Do góry