reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Mój to nawet nie sika jak śpi, jedna pielucha na całą noc.

Ja chyba wygram na loterii z tym spaniem, bo śpi od 21 do 5-6 rano. Ale w pierwszym miesiącu życia obejrzałam przez noc kilka seriali na Netflix 😁
😱 To mój w ogóle dużo sika, czy w dzień czy w nocy to nie ma znaczenia 🤣 teraz w nocy rzadko już jest kupa, choć zdarza się. Ale za to rano płacz i prężenie się bo tego wielkiego klocka trzeba wypchnąć 🙈
 
reklama
W sumie to nawet nie wiem 🙈 ale moja zaczęła się wiercić strasznie. Już drugi dzień z rzędu jak do niej wstałam, to spała w poprzek łóżeczka 🤨
Dobrze wiedzieć, że to nie tylko mój tak, ale on zaczął się tak wiercić zaraz jak skończył jakoś 1,5 mies i ma tak do teraz 🤯
 
Mój to nawet nie sika jak śpi, jedna pielucha na całą noc.

Ja chyba wygram na loterii z tym spaniem, bo śpi od 21 do 5-6 rano. Ale w pierwszym miesiącu życia obejrzałam przez noc kilka seriali na Netflix 😁
U mnie też śpi w nocy, aż zaczęłam się zastanawiać czy to normalne 😁, spała od 21 do 6:15 rano wiec wyspana jestem ;). Pojadla, pobawiła się z godzinkę i teraz kolejna drzemka.
 
U mnie skończyło się eldorado, mały regularnie zaczął się budzić w nocy 😭 dzisiaj to w sumie obudziło nas jego sapanie, bo nosek miał strasznie przytkany, więc odkurzacz w nocy i jechane 😅 błagam go teraz, żeby chociaż na chwilkę zasnął, bo jestem nieżywa 🙏 i kolejny dzień obiecuję sobie, że położę się wcześniej, najlepiej razem z nim, ale wieczorem tyle do zrobienia, spać się nie chce, to kładę się po północy i potem mam 😢
 
U mnie też śpi w nocy, aż zaczęłam się zastanawiać czy to normalne 😁, spała od 21 do 6:15 rano wiec wyspana jestem ;). Pojadla, pobawiła się z godzinkę i teraz kolejna drzemka.
U mnie też śpi ładnie, poszła spać koło 22, bo marudna jakaś była, ale po rota jesteśmy, wstała koło 5, zjadła i wstałyśmy o 8 :) też zapewne z ok 1,5 godz i znowu drzemka będzie 😅
 
Dziewczyny kp - planuje fryzjera w nastepnym tygodniu 😁 rozwazam opcje odciagniecia mleka zeby maz podal albo mm. Z mm jedynie sie obawiam zeby jej nie rozgazowalo od innego pokarmu. Jak odciagac mleko, zeby cos z tego wyszlo? Corka za dnia wytrzyma mysle maks 2h (chyba ze spi) bez karmienia. Wiec boje sie wyzerowac piersi 🤷‍♀️ A zaraz po karmieniu odciagne moze 15/20ml. Jakies rady?
 
To cieszę się, że moja dopiero teraz takie cuda odwala. Już raz noga między szczebelkami utknęła 🙈😐
U nas tak samo. Dopiero tydzień temu zaczął takie akcje odstawiać. Zazwyczaj się przekręca tak, że zza szczebelków wystają jego włosy heheh no i nauczył się chwytać za szczebelki. My mamy teraz problem z pchaniem rączek do buzi. Jak wstanie to pcha je tak jakby pierwszy raz na oczy zobaczył, przy czym oczywiście czesto wkłada je zbyt głęboko i się dławi. Nie mogę na minutę zostawić go samego, bo się boję że sobie coś zrobi :/
 
reklama
To cieszę się, że moja dopiero teraz takie cuda odwala. Już raz noga między szczebelkami utknęła 🙈😐
Ja pamiętam jak raz w nocy wstałam na karmienie w młody głową w szczeblach... Tzn nie całkiem bo się nie zmieściła no ale był tak przyciśnięty do jednego szczebla. A ta główka taka miękka jeszcze i aż miał odciśnięte 🤣 teraz zwykle ręka mu wystaje z jednej strony. I jak smoczka gdzieś koło siebie ma to wyrzuca z łóżeczka 🙈
 
Do góry