reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
A my dzisiaj po usg glowki i wyszla nam powiekszona jedna komora mozgu🥲 Nie wiem jeszcze co to oznacza, bo teraz szukam terminu do neurologa, a jest dramat. Czy ktoras tak miala? Podobno to przez ciezki porod i od tego mamy takie wysokie napiecie miesniowe.
my tak mamy z lewa komora zmniejsza się, do tego mieliśmy otwartą jakąś zastawkę ale się zamknęła. Pierwsze badanie USG miał już w pierwszym tygodniu jeszcze w szpitalu bo był Wcześniakiem i miał Spadek hemoglobiny. Teraz już po 2 wizytach u neurologa i po 2 usg główki. Kolejne usg mam w szóstym miesiącu życia. I tak aż do Całkowitego zmniejszenia. Narazie się nie przejmuj bo Neurolog musi ocenić jak duże jest to Powiększenie zaplanować co dalej. Nie wiem czy to przez ciężki poród podobno przez zakażenia ja natomiast miałam cc odeszły mi wody które były zielonkawyCałkowitego zmniejszenia. Narazie się nie przejmuj bo Neurolog musi ocenić jak duże jest to Powiększenie zaplanować co dalej. Nie wiem czy to przez ciężki poród podobno U mnie przez hipotrofie.
 
A my dzisiaj po usg glowki i wyszla nam powiekszona jedna komora mozgu🥲 Nie wiem jeszcze co to oznacza, bo teraz szukam terminu do neurologa, a jest dramat. Czy ktoras tak miala? Podobno to przez ciezki porod i od tego mamy takie wysokie napiecie miesniowe.
wszystko bedzie dobrze!😘 a z jakiego powodu usg glowki? Były jakieś podejrzenia ?
 
reklama
Ale właśnie to.czy szybko leci mleko zależy przecież od smoczka, a nie od butelki, a wiele smoczków pasuje do różnych butelek 😁 nam pasowała butelka nuka i ten smoczek z minimalnym przepływem od nich.

Mamy jakaś plastikowa butelkę z lovi właśnie na 150ml na awaryjne sytuacje i jest spoko. Ale mam wrażenie, że wygłodzony to by z każdej zjadł 🤣
Ja mam butelkę lovi, a smoczek z canpola, bo innego nie dostałam w aptece, a nie jechałam dalej 😂 i pije bez problemu 😅
 
Do góry