reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Siedze na fotelu w kącie sypialni i obserwuje dziecko w łóżeczku. On mnie nie widzi bo ma ochraniacz na szczebelkach. Najpierw robił jakieś wygibasy jak na załączonym obrazku. A teraz CHYBA ZASYPIA SAM 😱
Update. niestety nic z tego. Jeden zero dla Filipa. Był lament, więc wjechał cycus i dziecko śpi :(
 
reklama
Dziewczyny tak mi młody zwymiotował przy wieczornym karmieniu że aż zbladlam ze strachu. Nie wiem co mu jest. Przypuszczam że za dużo zjadł bo o 18 wypił mleczko i w sumie o 20 mu zrobiłam przed snem. Więc chyba za krótki odstęp. Zjadł dziś też jajko mam nadzieję że mu nie zaszkodziło 😭
 
Rany, oby i u nas sie zredukowało to. I jak dlugo redukowalas karmirnia? Zaczynajac od dziennych?
Około 2-3 tyg stopniowo redukowałam ilość karmień. A na końcu zostawiłam jedno nocne i w sumie miałam plan żeby zostawić dłużej to karmienie. Ale niestety było tak że jak dostał cycusia w nocy to chciał sobie z nim spać. A jak zabierałam to był wrzask. Więc odpuściłam całkiem.
 
reklama
Do góry