reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Przeziębiony jest już od jakichś 2 tygodni, tzn na początku kaszlał i miał katarek, teraz został już tylko taki gęsty katarek, nawet się go odciągnąć nie da tylko jak psika to nosek czyści. Gorączki nie ma, sprawdzam mu dosyć często. Od rana dalej markotny, bawił się misiem i chciał ugryźć mu stopę to się rozpłakał, obstawiam że mógł się urazić w dziąsełko
No to dziąsła. Macie już jakiś ząbek na pokładzie ?:D czy czekacie na pierwszy ?
 
reklama
Przeziębiony jest już od jakichś 2 tygodni, tzn na początku kaszlał i miał katarek, teraz został już tylko taki gęsty katarek, nawet się go odciągnąć nie da tylko jak psika to nosek czyści. Gorączki nie ma, sprawdzam mu dosyć często. Od rana dalej markotny, bawił się misiem i chciał ugryźć mu stopę to się rozpłakał, obstawiam że mógł się urazić w dziąsełko
Albo właśnie myślał że mu dziaselko podrapie a tu dupa i nic się nie zadziało :D mój młody tak miał przy zebach. Wystarczyło wtedy zmienić gryzak na zimny albo inna zabawkę np chropowata i już był zadowolony 🤷
 
Dzięki, jeszcze nie spakowana. Jedziemy kolo 14😀 nienawidze się pakować bo wszystko potrzebne 😂a najlepiej kosmetyki których w domu nawet nie używam na wyjeździe się łudze, że będę 😂
O ja mam zawsze tam samo 😂 maseczki zawsze brałam, jakieś peelingi, balsamy, odżywki do włosów, cała siata kosmetyków, ai tak nic nigdy nie używam 🙈
 
Zazdro ;D u nas ani jednego na pokładzie. A placz przy gryzieniu zabawek juz od dobrych dwóch tygodni ;D
To mój ma zęby, a żadnych objawów ząbkowania 😱 jak szły dolne to było kilka dni marudnych, raz podałam przeciwbólowy, ale nie mam pewności, że to o zęby chodziło, a górne to w ogóle nic, a już ma na horyzoncie obie jedynki i jedną dwójkę ma, druga się jeszcze nie przebiła, ale widać 😯 jak ja bym chciała, żeby tak już do końca było, ale słyszałam, że trójki najgorsze 🙄
 
reklama
Do góry