reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Powiem Ci ze u nas tez sie tak zdarzalo. Ja jestem zmarzluchem, a mielismy cieplo w sypialni, ja z gołą klatą, upaly straszne… a mloda miala kark zimny. I jakos wtedy doszlam do wniosku ze to chyba nie jest 100% wyznacznik. Nie pamietam teraz dokladnie warunków, ale nie moglo jej byc chlodno, a kark byl zimny.
No wlasnie wydaje mi się to jakieś mało prawdopodobne żeby mu zimno było. Zwykle pajac i ciepły śpiworek bo lubię spać w zimnym pokoju. Jakoś mi się nie chce wierzyć że byłoby mu zimno :D myślę tez ze by się upomniał :D
 
reklama

Załączniki

  • 7B305AE4-71ED-467D-BDC9-6AA323EF71C5.png
    7B305AE4-71ED-467D-BDC9-6AA323EF71C5.png
    507,9 KB · Wyświetleń: 64
Dziewczyny a co dajecie dzieciakom na obiady? Codziennie gotujecie ? Sloiczki?
Ja staram się i tak j tak ale juz brak mi pomyslow
 
Dziewczyny a co dajecie dzieciakom na obiady? Codziennie gotujecie ? Sloiczki?
Ja staram się i tak j tak ale juz brak mi pomyslow
Mój młody dostaje zwykle to co my. Makaron, pulpety, kaszę, ryż itp. od święta jakiś słoiczek jak jemy kotlety albo coś czego już ewidentnie on nie da rady
 
reklama
Do góry