reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja to akurat nie oceniam zaangażowania męża po tym ile zrobi ale po tym jak nam sie rozdziela czas wolny. Moj maz nawet sporo sie angazuje w domu, czesto gotuje, posprzata od czasu do czasu, ogarnia inne „męskie rzeczy”, robi zakupy itd. Ale ja w tym czasie zajmuje się małą i to nie wygląda tak ze siedze i pierdze w kanape a córka bawi sie sama 😝 to też denerwuje mnie jak sie wymieniamy opieką nad dzieckiem i kiedy mąż sie zajmuje to ja dymam po domu i sprzątam, a jak ja sie zajmuje to ten sobie siedzi przed smartfonikiem 😠 i jeszcze mi mówi ze za bardzo sie przejmuje porządkami. Przecież jak zostawie na noc brudne to nic sie nie stanie. Tylko ze predzej czy pózniej trzeba rzeczy posprzatac, garnki umyc jesli chcesz je uzyc. Ale latwiej udawac ze tego nie rozumiesz 😡
O to to😂
 
Szczerze to zazdroszczę. Przy moim starym mam więcej roboty niż jak go nie ma i mi rzekomo pomaga.
Kurczr to niefajnie. My mimo wszystko mamy bardzo silna więź i wiem że po prostu będę tęsknić. I na samą myśl że dziecka 3 tygodnie nie będzie widział to mi się płakać chce 🥺
 
Kurczr to niefajnie. My mimo wszystko mamy bardzo silna więź i wiem że po prostu będę tęsknić. I na samą myśl że dziecka 3 tygodnie nie będzie widział to mi się płakać chce 🥺
Ja bez mojego męża 3 tyg bym nie wytrzymała 😂 bym musiała jechać z nim😀😀 z reszta kiedyś miał ekstra propozycje pracy w enerdze ale często wyjazdową, więc nie zgodziliśmy się 😀
 
reklama
Dorwałam w prom e fajnej szczotkę w rosmamie
 

Załączniki

  • IMG_20210923_192257.jpg
    IMG_20210923_192257.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 58
Do góry