reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Jedziemy na weekendowa wycieczkę jutro z rana i pakuje młodego, nigdy nie mogę się zdecydować co mu wziąć i biorę milion ciuszkow :/
 
reklama
Ja bez mojego męża 3 tyg bym nie wytrzymała 😂 bym musiała jechać z nim😀😀 z reszta kiedyś miał ekstra propozycje pracy w enerdze ale często wyjazdową, więc nie zgodziliśmy się 😀
Ja będąc w ciąży 2 mój był w delegacji w Lublinie i przez pół roku 1raz w miesiącu przyjedzal 🤣więc hardcor był a najlepsze potem zdecydowaliśmy że sprzedajemy swoje 40metrow z działką i się przeprowadzam do Lublina i 2lata tam byłam i wróciłam na stare śmieci 🤣na Śląsk i dom mamy już 2lata tutaj 🤣
 
Dorwałam w prom e fajnej szczotkę w rosmamie
Ja kupiłam jakoś niedawno, jest miękka, ale wcale nie ciągnie włosów i super się rozszczesują włosy. Tylko różową sobie wzięłam, a co 😁
 

Załączniki

  • Screenshot_20210923-213336.jpg
    Screenshot_20210923-213336.jpg
    189,9 KB · Wyświetleń: 49
Gdyby się to długo utrzymywało (w nocy i jutro) to proponuję wizytę u lekarza żeby się nie odwodniła.
Wiem wiem i dziękuję 😊 😊 na szczęście teraz spokój. Ale jakby coś się działo, to akurat jutro pediatra jest w ośrodku, więc oby nie trzeba było jechać. Także obserwuję. Zobaczymy jak nocka będzie.
Co do szczotki niedawno kupowałam nie było promocji, a teraz widzę na apce, że jest. Ostatnio ze wszystkim prawie tak trafiam. 🤣
 
Dziewczyny, a co stosujecie na zapchany nos u dzieciaczków? Na razie posmarowałam maścią majerankową. Ciekawe czy coś się z tego nie rozwinie, za tydzień mamy szczepienie😬
 
reklama
Dziewczyny, a co stosujecie na zapchany nos u dzieciaczków? Na razie posmarowałam maścią majerankową. Ciekawe czy coś się z tego nie rozwinie, za tydzień mamy szczepienie😬
Aromactiv na moją działa. Na fejsie mamy polecają olejek olbas, niby po kropelce na jedno i drugie ramię na ubranko i że działa cuda :) nie daje gwarancji, bo nie próbowałam. Siorka moja kładzie czosnek na klacie dziecka i na nich działa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry