reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dla.mnie to jest żenada, że skoro te meningokoki są takie groźne, to trzeba płacić za to szczepienie. Serio nasz rząd jest chory, zamiast te dodatki dla rodziców na dziesiąte dziecko, niech zainwestują w szkolenie pediatrow, darmowe żłobki i szczepionki.
A co do żłobków to ja miesiąc po porodzie zapisywałam dziecko do żłobka państwowego i był na 375 miejscu. Więc pewnie i tak jak będziemy chcieli żeby poszedł to pewnie do prywatnego który kosztuje kupę kasy🤬a poza tym to nie wiem czy to jest normalne żeby rok wcześniej zapisywać dziecko do żłobka.Gdyby mi znajoma nie powiedziała że tak się to odbywa, to bym nie była swiadoma że właśnie tak jest.
 
Nawet nie mów. Podatki dramat. Mój facet ma dg i jakie płaci podatki to szok czasami.
My od roku mamy DG i nie płacimy 😎😎
A co do żłobków to ja miesiąc po porodzie zapisywałam dziecko do żłobka państwowego i był na 375 miejscu. Więc pewnie i tak jak będziemy chcieli żeby poszedł to pewnie do prywatnego który kosztuje kupę kasy🤬a poza tym to nie wiem czy to jest normalne żeby rok wcześniej zapisywać dziecko do żłobka.Gdyby mi znajoma nie powiedziała że tak się to odbywa, to bym nie była swiadoma że właśnie tak jest.
Wiesz co z ciekawości zapisze i zobaczę jak to wygląda u mnie w mieście 🤣 niby jest 175 miejsc, ale dzieci pewnie o wiele więcej.
 
A co do żłobków to ja miesiąc po porodzie zapisywałam dziecko do żłobka państwowego i był na 375 miejscu. Więc pewnie i tak jak będziemy chcieli żeby poszedł to pewnie do prywatnego który kosztuje kupę kasy🤬a poza tym to nie wiem czy to jest normalne żeby rok wcześniej zapisywać dziecko do żłobka.Gdyby mi znajoma nie powiedziała że tak się to odbywa, to bym nie była swiadoma że właśnie tak jest.
U nas blisko nie ma żadnego państwowego... A te kawałek dalej to tak samo, ponad 300-400 dzieci w kolejce. Prywatne trochę lepiej, ale też trzeba szybko zapisać. Ja to nawet nie próbuje 😑 będę się zastanawiać co dalej jak mi się będzie macierzynski konczyc 🤷
 
reklama
Do góry