reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

U mnie dziewczyny przygotowane 😀
 

Załączniki

  • Screenshot_20211205_202440_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20211205_202440_com.android.gallery3d.jpg
    203 KB · Wyświetleń: 71
reklama
U mnie dziewczyny przygotowane 😀
Aż mi się przypomina jak 3 lata temu z mężem przebraliśmy się, on za mikołaja, ja za aniołka i poszliśmy do dzieciaków naszego rodzeństwa. I mojego brata córka przygotowała mleko i ciastko dla mikołaja i prosiła żeby ten wypił, a Mikołaj pod doskonale nałożona białą brodą miał bujny czarny zarost 😂 i brodę i wąsy, gdyby się chciał napić to by zobaczyła że to on 😂 ostatecznie wytłumaczył się że już u tylu dzieci pił mleko że pęknie 😂
 
Aż mi się przypomina jak 3 lata temu z mężem przebraliśmy się, on za mikołaja, ja za aniołka i poszliśmy do dzieciaków naszego rodzeństwa. I mojego brata córka przygotowała mleko i ciastko dla mikołaja i prosiła żeby ten wypił, a Mikołaj pod doskonale nałożona białą brodą miał bujny czarny zarost 😂 i brodę i wąsy, gdyby się chciał napić to by zobaczyła że to on 😂 ostatecznie wytłumaczył się że już u tylu dzieci pił mleko że pęknie 😂
Hahaha super!! Ja oczywiście w domu żadnych ciastek bo wszystkie ląduja u mnie w brzuchy. A basia sie pyta czy mamy ciastka dla mikołaja, a ja zapomnialam 😂odnazlalam jakieś stare połamane w torbie 😂😂 zamiast Mleka nalala maślance (bo do kawy by mi nie starczyło mleka rano) 😂😂 i marchewka dla renifera 😂
 
Hahaha super!! Ja oczywiście w domu żadnych ciastek bo wszystkie ląduja u mnie w brzuchy. A basia sie pyta czy mamy ciastka dla mikołaja, a ja zapomnialam 😂odnazlalam jakieś stare połamane w torbie 😂😂 zamiast Mleka nalala maślance (bo do kawy by mi nie starczyło mleka rano) 😂😂 i marchewka dla renifera 😂
Tu mam zdj też z któregoś roku jak się przebieraliśmy 😂
received_864699737025565.jpeg
 
A u nas tak z nowości to mały sobie usiadł podpierał się rączkami i siedział sam też tak trzymając się za nogi...zabek się przebił 1 i spodobała mu się zabawa z a kuku kocykiem się nakrywał i udawał że go nie ma dziecko w 1dzien tyle rzeczy zrobiło ciekawe co jutro będzie 🤭
Super prezent na 10 msc! Bo nasze maluchy dzis 10 msc/!!
 
reklama
Do góry