reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Moja Élodie ma.covid, wszystkie dzieci od niani chore. Miała gorączkę w sobotę w nocy do niedzieli popołudnia, między 38-39, niedziela wieczor spokój i w poniedziałek popołudniu znowu gorączka, więc dostała raz paracetamol i jest ok. Na szczęście póki co łagodnie przechodzi. My na razie negatywni, ale mnie właśnie zaczyna cieknąć z nosa...., więc pewnie się zaczyna.
 
reklama
Moja Élodie ma.covid, wszystkie dzieci od niani chore. Miała gorączkę w sobotę w nocy do niedzieli popołudnia, między 38-39, niedziela wieczor spokój i w poniedziałek popołudniu znowu gorączka, więc dostała raz paracetamol i jest ok. Na szczęście póki co łagodnie przechodzi. My na razie negatywni, ale mnie właśnie zaczyna cieknąć z nosa...., więc pewnie się zaczyna.
Niee. Bo w sumie nie mam po co robić. Posiedzę 10 dni. Ttlko teraz to się martwię o mloda... Spi... I ja Tera nie usnę bo pilnuje jej😥
Przyszedl czas ze i nasze maluchy zaczynają łapać to dziadostwo;/ trzymamy kciuki żeby przeszlo możliwie jak najbardziej łagodnie i szybko ! <3
 
Moja Élodie ma.covid, wszystkie dzieci od niani chore. Miała gorączkę w sobotę w nocy do niedzieli popołudnia, między 38-39, niedziela wieczor spokój i w poniedziałek popołudniu znowu gorączka, więc dostała raz paracetamol i jest ok. Na szczęście póki co łagodnie przechodzi. My na razie negatywni, ale mnie właśnie zaczyna cieknąć z nosa...., więc pewnie się zaczyna.
Wy też się trzymajcie ❤️❤️
 
Kurcze u nas też dziwne sprawy. Ogólnie w dzień dziecko złote, radosne, zadowolone. Drzemki w dzień średnio, ma teraz jedna w środku dnia i czasami budzi się po 40 min z płaczem, no ale dobra, może pralka go obudziła czy coś.
Ale noce? Od jakiegoś czasu jest dziwnie, niby przesypia tak z 3h, ale pobudki też są z dziwnym płaczem i co gorsze - bąkami i wykrecaniem się :( przedwczoraj było najgorzej. Myślałam, że coś mu nie służy z jedzenia,ale stary mówi może żeby, daj Nurofen. Dalam, spał ponad 4h... Nad ranem sen niespokojny. Ostatnia noc daliśmy mu Nurofen przed usypianiem i spał od 19 30 do 3!!!!
Potem nad ranem już sen dużo mniej spokojny.
I teraz się zastanawiam czy to mogą być żeby? Wyszła mu dolna dwójka jedna, drugiej nie widzę, ale może też idzie?
Jak to jest z tymi zębami - czy ból dziecko odczuwa tylko przy samym przebijaniu, czy jak ząb rośnie to tez? Czy w ogóle mogę bąki powiązać z ząbkowaniem??? W sumie tylko nocne bąki - w dzień pierdzi, ale swobodnie i nie płacze w dzień praktycznie w ogóle. Skoro kupę można powiązać z ząbkowaniem to może bąki też 🤔🤔🤔
Tyle pytan, tak mało odpowiedzi 😂
 
Tyle pytan, tak mało odpowiedzi
Ja już totalnie nie kumam Aleksandra. On w nocy odwala jakieś dantejskie sceny, już zrozumiałam, że go z łóżka nie wygodnie, więc dałam go od ściany, ja jestem w środku i w końcu mogę trochę ciepła załapać od starego 😂

W ogóle moje dziecko jest bardzo wrażliwe, my się czasem wygłupiamy ze starym i Alek nie zawsze to kuma, myśli że się bijemy i zaczyna płakać 😳 doszło do tego, że mnie w tyłek klepni, a Alek już zaczyna jęczeć 😂
 
Kurcze u nas też dziwne sprawy. Ogólnie w dzień dziecko złote, radosne, zadowolone. Drzemki w dzień średnio, ma teraz jedna w środku dnia i czasami budzi się po 40 min z płaczem, no ale dobra, może pralka go obudziła czy coś.
Ale noce? Od jakiegoś czasu jest dziwnie, niby przesypia tak z 3h, ale pobudki też są z dziwnym płaczem i co gorsze - bąkami i wykrecaniem się :( przedwczoraj było najgorzej. Myślałam, że coś mu nie służy z jedzenia,ale stary mówi może żeby, daj Nurofen. Dalam, spał ponad 4h... Nad ranem sen niespokojny. Ostatnia noc daliśmy mu Nurofen przed usypianiem i spał od 19 30 do 3!!!!
Potem nad ranem już sen dużo mniej spokojny.
I teraz się zastanawiam czy to mogą być żeby? Wyszła mu dolna dwójka jedna, drugiej nie widzę, ale może też idzie?
Jak to jest z tymi zębami - czy ból dziecko odczuwa tylko przy samym przebijaniu, czy jak ząb rośnie to tez? Czy w ogóle mogę bąki powiązać z ząbkowaniem??? W sumie tylko nocne bąki - w dzień pierdzi, ale swobodnie i nie płacze w dzień praktycznie w ogóle. Skoro kupę można powiązać z ząbkowaniem to może bąki też 🤔🤔🤔
Tyle pytan, tak mało odpowiedzi 😂
Przeczytaj sobie,fajnie jest opisane u pana tabletki ząbkowanie zębów. Link do: Ząbkowanie - co zastosować i jak pomóc dziecku. - Pan Tabletka
Ale bąkow raczej nie wiązałbym z ząbkowaniem.
 
reklama
Do góry