reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
I wystarcza mu taki krótki sen ? Z tego co pamiętam to przez dzień nie spał tak ?
tak! To dziecko mnie zawsze zaskakuje🤣 Na sile zasypia o 23, bo juz mi cierpliwosci brak, a on by jeszcze rozrabial. W dzien spi teraz 1-1,5, a poza tym wulkan energii i w wozku nie chce jezdzic tylko wszedzie biega, bo juz nawet nie chodzi.
 
tak! To dziecko mnie zawsze zaskakuje🤣 Na sile zasypia o 23, bo juz mi cierpliwosci brak, a on by jeszcze rozrabial. W dzien spi teraz 1-1,5, a poza tym wulkan energii i w wozku nie chce jezdzic tylko wszedzie biega, bo juz nawet nie chodzi.
Nie martw sie u mnie to samo. Ciezko jej idzie zasypianie 😭😭😭 godzina 23 ja siedzę w wannie a jutro na 6😭😭😭
 
U nas panel alergiczny negatywny ale po lekach inne dziecko więc cos jest na rzeczy. Mala za tydzień wraca do żłobka wkoncu i zobaczymy ile wytrwa. A co najlepsze okazało się że mala miala bostonke bo jakoś objaw po ma schodzące paznokcie, a nie wiemy kiedy to przeszła;D
 
Mój Filip był w żłobku 6 tygodni z jedną przerwa 2 dniowa na jakąś jelitowke! 6 tygodni!!!!! 😂😂Teraz się pochorował w niedzielę, przeziębienie chyba, trochę kaszle, trochę kicha, ale już mu przechodzi i raczej od poniedziałku znów do żłobka :D
Wieczorem chodzi ładnie spać tak przed 20 😁 ale budzi się w nocy 😅 z tym że mam już na to wywalone totalnie bo na co dzień jest fenomenalny 😎 za to ja pracuję sporo i jeszcze wróciłam do takiego swojego projektu pobocznego i grafik napięty, nie powiem. Wszyscy u mnie w robocie w dziale się zwolnili, więc pracy mam tyle, że.... szkoda gadać 🧐
 
reklama
Mój Filip był w żłobku 6 tygodni z jedną przerwa 2 dniowa na jakąś jelitowke! 6 tygodni!!!!! 😂😂Teraz się pochorował w niedzielę, przeziębienie chyba, trochę kaszle, trochę kicha, ale już mu przechodzi i raczej od poniedziałku znów do żłobka :D
Wieczorem chodzi ładnie spać tak przed 20 😁 ale budzi się w nocy 😅 z tym że mam już na to wywalone totalnie bo na co dzień jest fenomenalny 😎 za to ja pracuję sporo i jeszcze wróciłam do takiego swojego projektu pobocznego i grafik napięty, nie powiem. Wszyscy u mnie w robocie w dziale się zwolnili, więc pracy mam tyle, że.... szkoda gadać 🧐
Karmisz Filipka jeszcze piersią? Mój Czarek jeszcze przed snem i w nocy dostaje cycka😅
 
Do góry