reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Czemu tak bardzo nie chcecie, żeby wasze dzieci piły mleko? Mój pije rano i wieczorem i nie widzę w tym żadnego problemu, a wręcz cieszę się, że chętnie pije i planuję podawać jak najdłużej. W sumie jedyny minus to cena mleka 😂 Tyle, że Czarek już od dawna nie pije z butelki, tylko z kubeczka.
Mam takie samo podejście 😃 cieszę sie, że młoda pije mleko rano i na wieczór. Dla mnie może pić nawet do trzeciego roku życia(albo i dłużej jak będzie chciała) 😀 i u nas też z kubeczka albo ze zwykłej szklanki ☺
 
reklama
U nas też jakiś bunt jest grany🙈 lezenie na ziemi i płacz to codzienność, nie ważne gdzie, w domu, w sklepie, na parkingu🤷‍♀️😂 Niania twierdzi, że jej tak nie robi, wiec nie wiem🫣 Mleczko w dalszym ciagu lubi, w nocy potrafi sie 2 razy obudzic i chciec mleko ale wydaje mi się że to przez wychodzące trójki bo miesiac temu budzil sie na mleko tylko nad ranem🤷‍♀️
 
U nas też jakiś bunt jest grany🙈 lezenie na ziemi i płacz to codzienność, nie ważne gdzie, w domu, w sklepie, na parkingu🤷‍♀️😂 Niania twierdzi, że jej tak nie robi, wiec nie wiem🫣 Mleczko w dalszym ciagu lubi, w nocy potrafi sie 2 razy obudzic i chciec mleko ale wydaje mi się że to przez wychodzące trójki bo miesiac temu budzil sie na mleko tylko nad ranem🤷‍♀️
Najlepszy tekst "przy nas się tak nie zachowuje" 🤣
 
U nas oczywiście śni chwili wytchnienia. Bo jak matka ma dlugi weekend to oczywiście ząbkowanie.... po co spac i odpoczywa jak można spędzić 3 dni na noszeniu płaczącego dziecka
 
U nas oczywiście śni chwili wytchnienia. Bo jak matka ma dlugi weekend to oczywiście ząbkowanie.... po co spac i odpoczywa jak można spędzić 3 dni na noszeniu płaczącego dziecka
Współczuję Ci tych przebojów z małą przy ząbkowaniu :( u nas ewentualnie była lekka gorączka i rozdrażnienie. Teraz wydaje mi się że piątki idą ale dlatego że pcha wszystko do buzi.
 
reklama
Co do picia, mój Filip sam odrzucił bidon. parę miesięcy temu zaczęłam mu wlewać jogurt pitny do takiej zaokrąglonej szklanki i normalnie w tej szklance dawałam do picia i jakoś tak naturalnie poszło, że nie chciał już pić z bidonu w ogóle, tylko szklanka. Teraz normalnie dostaje wodę w szklance już od dawna :D no i standardzik jak u Was, czyli jak ma płakać i marudzić to przy mnie xd a przy innych ludziach złote dziecko. Chociaż nie narzekam bo nie ma takich akcji żeby się kładl na podłodze czy jakoś bardzo płakał, NA RAZIE XD
 
Do góry