reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

U nas tez nieśmiało hania chce nosic majteczki, ale sika do nich 😂z dużych sukcesow nie mamy Dyda od 3 tyg, juz przesadzala bo ciągle miala go w buzi. Humorki ma takie ze ja wyląduje w psychiatryku niedługo 😂 ale ogólnie jest urocza alee wrednowata😂
My tydzień przed urodzinami pożegnaliśmy smoczek. 😅 Ciężko było ? Dobrze wiedzieć, że nie tylko mnie doprowadza do szału moje dziecko.🤣
 
reklama
My tydzień przed urodzinami pożegnaliśmy smoczek. 😅 Ciężko było ? Dobrze wiedzieć, że nie tylko mnie doprowadza do szału moje dziecko.🤣
O dziwo o skoczek w ogóle nie plakala, wiec tydzień zabralam jej ze nie dawalam w dzień, a później juz w ogole. Balam się nocek i usypiania ale jest okej. Ojj Basia to byl anioł nie dziecko. A mloda gwiazda moja to inna szkola jazdy 😂 ogolnie gorzej zachowuje sie przy mnie, przy innych zupełnie inaczej. Ale generalnie powiem"nie"to biegnie i płacze 😂 dobrze, ze wszyscy sasiedzi znaja drugie oblicze Hanulki
 
Brawo - jest sukces🙂 Ja jeszcze chyba poczekam ze zdjęciem pampersów Czarkowi z miesiąc. Jak go rano posadzę na nocnik to zawsze zrobi, ale sam nie woła.
Ona poprostu nie chce czasami ubrać pampersa wiec naklada majteczki w które sika😂gotowość oceniam na średnio 😂ale ja nie mam ciśnienia na to. Wszystko idzie swoim torem
 
O dziwo o skoczek w ogóle nie plakala, wiec tydzień zabralam jej ze nie dawalam w dzień, a później juz w ogole. Balam się nocek i usypiania ale jest okej. Ojj Basia to byl anioł nie dziecko. A mloda gwiazda moja to inna szkola jazdy 😂 ogolnie gorzej zachowuje sie przy mnie, przy innych zupełnie inaczej. Ale generalnie powiem"nie"to biegnie i płacze 😂 dobrze, ze wszyscy sasiedzi znaja drugie oblicze Hanulki
Ajj te dzieci 😅 ale potrafią być kochane ☺️
 
Ja mojego łobuziaka też czasem najchętniej spakowała bym i wysłała na księżyc 🤣 Ale jak się z czegoś cieszy, albo jak się przytula- a przytulaśny za bardzo nie jest, to rozpływam się ze szczęścia.
Ostatnio narzekalam, ze nikt nie bierze Hani. Ze babcia w ogóle nie bierze itp😂w sobotę dzwoni ze zabiera dziewczynki. Ja po 2 h do męża, cho juz jedziemy bo moze Hania rozrabia. Okazala sie złotym dzieckiem 😂 szczerze ja odpoczywam w pracy pozniej wracam i mam dużo spokoju w sobie 😃
 
U nas z małych sukcesów to pożegnanie pampersow. Nie zakładamy ani na dzień, ani na noc ani na wyjścia. Sama zdecydowała z dnia na dzień ze nie założy. Najpierw sikala w majteczki bo myslala ze to pampers więc zaczelismy zakładać kilka dni spodnie bez majteczek. Jak załapała że kontroluje to poszły majteczki w ruch i cyk moment odpieluchowana. I sukcesem jest u nas wieczorne usypianie. Qkoncu się kladzie i ladnie zasypia.
Za to dyda nie możemy się pozbyc bo do spania jest placz. To samo z jednym nocnym karmieniem. Ale nie spinam się bo może sama odstawi;D

Poza tym bunt na maksa. Z jedzeniem, z ubierani. Wszystko co nie po jej myśli to placz. Z tego powodu walczymy juz 1.5tygodnia chrypa bo struny głosowe nie dają rady ;D
 
Zainspirowana Waszymi sukcesami z odpieluchowaniem zdjęłam dziś Czarkowi pampersa a założyłam majtki. Półtorej godziny: zasikane trzy pary spodni. Zrezygnowałam i założyłam pampersa. Dwie godziny - suchy pampers. To jeszcze nie pora na odpieluchowanie🤣
 
Zainspirowana Waszymi sukcesami z odpieluchowaniem zdjęłam dziś Czarkowi pampersa a założyłam majtki. Półtorej godziny: zasikane trzy pary spodni. Zrezygnowałam i założyłam pampersa. Dwie godziny - suchy pampers. To jeszcze nie pora na odpieluchowanie🤣
U nas od 3 tygodni biega w majtkach i są wpadki, co prawda wczoraj była tylko jedna, ale już widzę, że sama siada albo mówi, że chce siku itp. Także albo puścić i zmieniać co 5 minut majtki albo poczekać aż sam zacznie wołać:) Starszą córkę odpieluchowałam jak miała 2,5 roku, według niektórych ludzi późno, dla mnie było w sam raz :)
 
reklama
U nas od 3 tygodni biega w majtkach i są wpadki, co prawda wczoraj była tylko jedna, ale już widzę, że sama siada albo mówi, że chce siku itp. Także albo puścić i zmieniać co 5 minut majtki albo poczekać aż sam zacznie wołać:) Starszą córkę odpieluchowałam jak miała 2,5 roku, według niektórych ludzi późno, dla mnie było w sam raz :)
Mój jakoś niezbyt chce na nocnik zrobić usiądzie na chwilę i tyle 😂
 
Do góry