reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Nikt mi nie mówi, ile ma, bo już przy pessarze nie mierzą długości. Jest bardzo króciutka, tyle wczoraj usłyszałam na IP, jak przyjechałam spanikowana, że mi pessar się zsunął. Okazało się, że wyczuwam go palcem przy aplikacji luteiny, bo szyjka jest już tak króciutka.
Lekarka mówi, że jako wieloródka to spokojnie mogę z taką szyjką donosić do terminu, co potwierdza moja historia. Tylko że co przeżywam stresu to moje.
Trzymam kciuki za dotrwanie do 37 tc 🤞
Lekarze mówią do którego tygodnia chociaż chcą żeby się udało?
 
reklama
Nic nie mówią. Lekarka na IP powiedziała, że z taką szyjką mogę spokojnie i do terminu donosić. Na początku panikowałam strasznie, o wcześniakach z 24 tc czytałam... po sobotniej wizycie na IP mam większy spokój w sobie. Robię co mogę, leki mam, próbuję plusy tej sytuacji znaleźć.
 
Do góry