reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Ja nie mówiłam nikomu jeszcze. Tylko wiedzą moje 3 przyjaciółki i to by było na tyle. Powiem jakoś w połowie ciąży. Mój chciałby już powiedzieć całemu światu ale ja się boję tak wcześnie.
 
reklama
Ja w pierwszej ciazy przytylam 9 kg, ale mialam cukrzyce ciazowa.
A teraz waze 52 🙈
Chyba się natknęłam na Twój komentarz na fejsie w grupie Lutowych mamusiek, albo dziewczyna miała dokładnie taka sama wagę i przytycie 😁 zwracam uwagę, bo ja tez z tych z wagą piórkową ;)

Julka - dziękuję za info z tym glukometrem, muszę podjechać :) muszę mieć jakąś receptę czy coś?
 
Witajcie, nie wiem czy mam być w styczniu czy w lutym bo termin z aplikacji mam 28 styczeń ale lekarka mówi że ciąża jest o tydzień młodsza wg CRL ale to niby za wcześnie żeby zmieniać wiek ciąży... no to przychodzę do was tu 😊 jestem teraz albo 8+3 albo 9+3 🤪
 
Jest ponad centymetr człowieczka z bijącym sercem ❤️🥰 🥹🥹 7+3, termin na 12.02 czyli wszystko dokładnie tak, jak sobie wyliczyłam sama na początku z owulacji ;) z ostatnia miesiączka mam tygodniowy rozjazd, ale mam cykle 33 i więcej i wiedziałam że standardowe liczenie nie ma sensu w moim przypadku ;)
Sorki za paluch na zdjęciu ale robiłam na szybko dla męża :p wiecie, trzeba było dokładnie pokazać 😅
Mąż przeszczęśliwy, siedział jak na szpilkach te dwa tygodnie, bo bał się czy maluch sie pojawi.
Kolejna wizyta za 4tyg 🤯 dobrze że mam pakiet w Medicover, polecę jeszcze raz w międzyczasie 😅
 
Dziewczyny, czy któraś z Was była równo w 6 tygodniu na usg i było widać fasolę z serduszkiem? W poniedziałek mam wizytę kolejna. Już mnie stres bierze 😕
 
A byc
Chyba się natknęłam na Twój komentarz na fejsie w grupie Lutowych mamusiek, albo dziewczyna miała dokładnie taka sama wagę i przytycie 😁 zwracam uwagę, bo ja tez z tych z wagą piórkową ;)

Julka - dziękuję za info z tym glukometrem, muszę podjechać :) muszę mieć jakąś receptę czy coś?
A byc moze 😁
 
Ehh laski zazdroszcze teściowych.. moja to istna zołza.. nie lubila mnie już zaczym mnie poznała, na każdym kroku mi dogryza i robila wszystko żeby rozbic nasz zwiazek, a jest mila tylko jak coś potrzebuje..ale to dluga historia i uczę się do tej sytuacji przyzwyczajać, w sensie jak najmniejszy kontakt..
Ale dzis mnie spotkała kolejna przykra sytuacja ze strony tej rodziny.. bratanica mojego K. W sierpniu rodzi.. i "ukradła" mi imie dla ewentualnego syna😔 Kiedys wspominałam ze jak będę miala dzieci to będzie Kubuś i Klara. No i dzis sie dowidzialam ze ona da na imię synowi Kuba. Mówiąc mi to z uśmiechem:" Tobie sie tez te imie podobało nie?" Ehh wiem ze urodzi pierwsza i ze ja mogę mieć corke( choc czuje ze to będzie syn), ale zrobilo mi się przykro bo mialam te imiona wybrane juz od 6 lat jak zaczęliśmy się starać 😔
 
Chyba się natknęłam na Twój komentarz na fejsie w grupie Lutowych mamusiek, albo dziewczyna miała dokładnie taka sama wagę i przytycie 😁 zwracam uwagę, bo ja tez z tych z wagą piórkową ;)

Julka - dziękuję za info z tym glukometrem, muszę podjechać :) muszę mieć jakąś receptę czy coś?
Na Glukometr nie trzeba recepty, dostaniesz go też za darmo w każdej aptece tylko trzeba dokupić sobie paski -koszt około 38zl/50szt.
 
Ehh laski zazdroszcze teściowych.. moja to istna zołza.. nie lubila mnie już zaczym mnie poznała, na każdym kroku mi dogryza i robila wszystko żeby rozbic nasz zwiazek, a jest mila tylko jak coś potrzebuje..ale to dluga historia i uczę się do tej sytuacji przyzwyczajać, w sensie jak najmniejszy kontakt..
Ale dzis mnie spotkała kolejna przykra sytuacja ze strony tej rodziny.. bratanica mojego K. W sierpniu rodzi.. i "ukradła" mi imie dla ewentualnego syna😔 Kiedys wspominałam ze jak będę miala dzieci to będzie Kubuś i Klara. No i dzis sie dowidzialam ze ona da na imię synowi Kuba. Mówiąc mi to z uśmiechem:" Tobie sie tez te imie podobało nie?" Ehh wiem ze urodzi pierwsza i ze ja mogę mieć corke( choc czuje ze to będzie syn), ale zrobilo mi się przykro bo mialam te imiona wybrane juz od 6 lat jak zaczęliśmy się starać 😔
Ehh laski zazdroszcze teściowych.. moja to istna zołza.. nie lubila mnie już zaczym mnie poznała, na każdym kroku mi dogryza i robila wszystko żeby rozbic nasz zwiazek, a jest mila tylko jak coś potrzebuje..ale to dluga historia i uczę się do tej sytuacji przyzwyczajać, w sensie jak najmniejszy kontakt..
Ale dzis mnie spotkała kolejna przykra sytuacja ze strony tej rodziny.. bratanica mojego K. W sierpniu rodzi.. i "ukradła" mi imie dla ewentualnego syna😔 Kiedys wspominałam ze jak będę miala dzieci to będzie Kubuś i Klara. No i dzis sie dowidzialam ze ona da na imię synowi Kuba. Mówiąc mi to z uśmiechem:" Tobie sie tez te imie podobało nie?" Ehh wiem ze urodzi pierwsza i ze ja mogę mieć corke( choc czuje ze to będzie syn), ale zrobilo mi się przykro bo mialam te imiona wybrane juz od 6 lat jak zaczęliśmy się starać 😔
A przestan. Nawet na to nie patrz.jak podoba Ci sie to nazywaj tak ♥️
 
reklama
Do góry