reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

No, to widzę że dziewczyn oczekujących na pierwszego dzidziusia też trochę jest 😍👌

A jeśli chodzi o kremy/balsamy też bym z chęcią zaczęła używać, mam strasznie suchą skórę, za małolata porobiły mi się rozstępy na nogach więc wróżę że będą teraz na brzuchu. Przeglądałam jakieś kremy dla mam na allegro, ale wszystkie na które patrzyłam była dopiska że od 4 miesiąca 🤔 czy są jakieś przeciwskazania? Smarowalyscie od początku czy później? Wydaje mi się że im wcześniej tym DLA SKÓRY lepiej... Ale czy bezpiecznie?
 
reklama
Cześć wam, chwilę mnie tu nie było - wybraliśmy się na kilka dni do Włoch i było słabo z internetem. Najadłam się tyle pizzy i makaronów że nie mogę patrzeć na jedzenie w ogóle 🤣😭 plus te koszmarne mdłości... Jak wy się czujecie?

Witajcie wszystkie nowe dziewczyny ❤ spokojnych ciąż ❤
Mhm makaroniki z masełkiem szałwiowym zawładną moim umysłem🙃
 
Dziewczyny, które są już po wizytach. Czy w takim 6t i coś tam dni, kiedy oglądałyście zarodki, albo nawet już serduszka ❤️ tatusiowie z Wami wchodzili? Jutro mamy wizytę i bardzo bym chciała, żeby mąż był że mną. Nasza pierwsza ciąża, ale mam taką ostra babkę starej daty i nawet boję się zapytać czy może wejść.. 🙈😂
Nie pytaj , niech wchodzi od początku i już.
 
Mój by chyba zagryzł lekarza jakby na to patrzył 😅 raz byliśmy razem na wizycie u ginekologa w klinice leczenia niepłodności, później dr poprosił mnie na fotel, ale za parawanem, mąż chciał wyjść, doktor go zatrzymał bo jeszcze po badaniu będziemy rozmawiać 😅 na koniec wyszedł wściekły jak osa i pół dnia się do mnie nie odzywał 🤣 nie szło przetłumaczyc, że to normalna wizyta i od wielu lat jestem tak badana przez lekarzy i doskonale o tym wie 😜 na codzien nie był nigdy zazdrosny, ale u ginekologa tak go trafiło, że myślałam że piękne ze śmiechu :p ostatnio mówiłam, że pani poprosiła żebym na pierwszym USG była sama, mówił że szkoda, i że na drugie już chce iść. Jak powiedziałam że dopochwowe i będzie robił PAN doktor, to zrobił się bordowy na twarzy i powiedział że poczeka na takie przez brzuch 🤣🤣😅🤷 ja bym nie miała z tym problemu, ale nie będę zmuszać :p
 
Wy tak dziewczyny tylko o mdłościach, wymiotach (gdzie u mnie zero kompletne w tej kwestii) a ja chciałam zapytać jak wygląda to u was z tej dupy strony ??😅 ja od 3 tygodni doslownie czuje się jak koza.... Nigdy nie miałam tak długo utrzymujących się problemów z wyproznianiem, a teraz to jest masakra. U nie to chyba jeden z pierwszych objawów był czyli zaparcia 🙈

U mnie spoko, powiedziałabym że nawet lepiej niż wcześniej bo generalnie często miewałam tak, że musiałam się mega namęczyć, żeby to z siebie wyrzucić 😅 od terminu miesiączki chodzę codziennie i samo się robi 😜 oby tak dalej, ale obawiam się że moze być różnie.
Wzdęcia też praktycznie mi minęły.
Polecają jeść codziennie 🥝 , spróbuj może ruszy :)
🥝 Albo coś z pestkami, truskawki, malinki
 
reklama
Dziewczyny karmiące - powiedzcie czy wasze maluchy też uprawiają laktojogę? Właśnie dostałam z całej siły kopa w brzuch, akurat w macicę. Okropnie sie przestraszyłam, aż nakrzyczałam na córkę :/ Teraz mam mega stracha, że coś się stało…
Zarodek jest tak mały że na 100% nic się nie stało. Bądź spokojna
 
Do góry