reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Macie jakieś wstępne typy imion dla dziewczynek i chłopczyków ? Bo mi się dość sporo podoba. Mąż by chciał dla córki Marysia. A dla mnie to takie jakby pospolite 🤷‍♀️
my dla dziewczynki na 99% Maja, tez pospolite ale od pierwszej ciąży tak miało być gdyby była dziewczynka i tak zostało 🤷🏽‍♀️ nawet jakbym chciała zmienić bo trochę mi się już osłuchało to jakoś tak mam, że miała być Maja i koniec inaczej nie pasuje już 🤣 chociaż awaryjnym wyborem jest Bianka ☺️ a dla chłopca totalnie nic nam się nie podoba..ewentualnie Czarek ale mąż raczej jest na nie 🤣
 
Podoba mi się Ignacy/Ignaś Szymon/Szymek Kazimierz/Kaziu ❤❤❤... A mój mąż po 20 minutach namysłu mówi mi "ja to bym Marek dał" Moja odpowiedź "ta, a na drugie Lech Jarosław" 😅😅😅 z córką mam problem, bo żadnej z moich typów nie przyjdzie podoba mi się Vanessa, Iga, Bianka i Anielka
mam w domu Szymka, zastanów się bo straszny łobuz 🙊🤣
 
Z chłopakiem ciężko będzie.
 

Załączniki

  • IMG_20220706_180756.jpg
    IMG_20220706_180756.jpg
    40 KB · Wyświetleń: 62
  • IMG_20220706_181042.jpg
    IMG_20220706_181042.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 63
Mi się podoba dla dziewczynki Adrianna-Ada, Lena ,Noemi (ale po czasie uważam ze trochę za bardzo oryginalne), Olga a dla chłopca gorzej będzie ale fajne jest Nikoś (Nikodem)❤️
 
Wczoraj zastanawiałam czy wszystko ok bo się dobrze czułam to dzisiaj mam za swoje 🤣 cały dzień mnie mdliło, teraz trochę lepiej ale za to spać mi się chce bardzo
Ja też, dziś cały dzień w łóżku. Chyba mnie też pokarało za dobry nastrój. I apetytu nie mam! Mdłości nie, ale apetytu brak 😢
 
Ja też, dziś cały dzień w łóżku. Chyba mnie też pokarało za dobry nastrój. I apetytu nie mam! Mdłości nie, ale apetytu brak 😢
Właśnie ja wczoraj z mama gadałam mówię nie mam apetytu. Jem na przymus. To dzisiaj nie dość że mi się jeść nie chciało to jeszcze mnie mdliło cały dzień. Teraz niby lepiej ale tak jakby mi coś na żołądku siedziało a nie ma po czym bo jadłam bułkę z serem na śniadanie i potem zupe
 
reklama
Do góry