reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Jutro rano lecę do ginekologa, popołudniu do dentysty i między tym jeszcze praca. Zapewne nie będę miała siły się na niczym skupić, tak jak dzisiaj. W okolicach 14 już byłam półprzytomna po nocnym czuwaniu 🥴. Cieszę się, że wszystkie dzisiejsze wizyty przeszły pomyślnie. Oby tak dalej ♥️. W nocy ostatnio do toalety wstaję z dwa razy . Mam dość specyficzne bóle brzucha co jakiś czas. Zanim dowiedziałam się, że jestem w ciąży myślałam, że tak mi okres się zapowiada a teraz stwierdziłam, że to macica się rozciąga. Mam już lekko wzdęty brzuch. Czy u Was też się już pojawia brzuszek?
Spokojnej nocy i zdrówka!
Jak na mnie to mam brzuszek, choć każdy mówi, że praktycznie nic nie widać. Trochę ćwiczyłam i miałam lekki zarys mięśni nawet, więc ja widzę różnicę. Wyglądam jakbym zjadła kilogram bobu 🤣
 
Ja dziś z kolei mam tak ciężki dzień psychiczny że od 17 wyłam..
Dawno tak ciężko mi nie było i nawet nie wiem co było powodem. Hormony,chandra..
Na poprawę humoru wjechały lody czekoladowe 😋
Ja rycze z byle powodu . Wczoraj mi wyskoczyły na Facebooku znicze i się popłakałam bo mi się spodobał 🤣
 
Lekarz nigdy nie mówi że jeżeli jest 8+1 to 9, dla lekarza zawsze liczy się ten 8 tydzień, nigdy nie dodaje, więc jakoś tobie lekarz mowi dziwnie.
Dla mojego lekarza to by był 9. Jak przyjdę 18.07 to powie, że mamy 12 tc a na usg będzie 11+4. On tak mi mowi chyba żeby było łatwiej. W luxmedzie też tak mowili
 
Ja mam w domu Wojtka, teraźniejszość marzy mi się Aleksandra😁
Ostatnio jestem zupełnie bez życia, najchętniej tylko bym spała, apetyt zerowy, jem bo muszę, za to w ciągu ostatniego tygodnia wymiotowałam więcej niż przez całą pierwszą ciążę...
 
Jak już tak piszecie o imionach to ja mam w domu Jacka 6 lat i Jagódkę lat 4. Tylko my z mężem pracujemy z dzieciakami na codzień i wybieramy imię, takie, żeby nam się z żadnym uczniem źle nie kojarzyło 🤣🤣🤣🤣Szymon i Kuba odpadli odrazu, bo to zawsze rozrabiaki haha także u nas drogą eliminacji lecimy. Chciałam Leona, ale miałam takiego obojętnego leniwca Leona w przedszkolu, który mi się ciągle sprzeciwiał i ramionami wzruszał, że chyba odpada 😅
 
reklama
Pisałyście wcześniej o pierogach, to dzisiaj wjechały ruskie z biedry :D wchodziły jak złoto 😂 no i wysłałam męża po bób, ale jakoś kwaśno mi pachnie. Nigdy nie wąchałam surowego bobu, wiec nie wiem czy to norma i mój ciazowy węch marudzi czy lepiej go wywalić? 🙈
 
Do góry