reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

To zacznę. Mam na imię Kinga, mam 26 lat.
Z pierwszej ciąży na świecie poprzez cesarskie cięcie pojawiła się moja słodka bestia Lena- 10.02.2021. Obecnie ma rok i 3 miesiące. W pierwszą ciążę zaszłam za drugim cyklem.
Zawodowo jestem Product Ownerem dużej organizacji i odpowiadam za realizację projektów i rozwój produktów. Do pracy po macierzyńskim wróciłam wcześniej, bo uwielbiam pracować.
Obecna ciąża totalnie nieplanowana, przypadek, jeden stosunek w całym cyklu więc mam jeszcze szok i niedowierzanie.
Ciąża potwierdzona blaaaadym testem i betą, która w środę miała 155.
Na razie nic więcej nie robię. Czuje się ciążowo i nie mam wątpliwości, że to to. 😅 Chwilowo się oswajam, bo mimo zaskoczenia planuje łącznie trójkę dzieci więc nie mogę płakać z zaistniałej sytuacji 😜
A to ja i moja Gwiazdeczka :)
Zobacz załącznik 1405416
Pamietam ten test bo chyba tylko ja Ci napisałam że coś tam jest i tym samym dalas mi wiatru w żagle bo tego dnia mój pink wyszedł negatywny bo nie wyczuł hormonu. Ja nadal czekam na bete ale wychodzą mi bladziochy wiec pewnie coś tam jest..
 
reklama
To zacznę. Mam na imię Kinga, mam 26 lat.
Z pierwszej ciąży na świecie poprzez cesarskie cięcie pojawiła się moja słodka bestia Lena- 10.02.2021. Obecnie ma rok i 3 miesiące. W pierwszą ciążę zaszłam za drugim cyklem.
Zawodowo jestem Product Ownerem dużej organizacji i odpowiadam za realizację projektów i rozwój produktów. Do pracy po macierzyńskim wróciłam wcześniej, bo uwielbiam pracować.
Obecna ciąża totalnie nieplanowana, przypadek, jeden stosunek w całym cyklu więc mam jeszcze szok i niedowierzanie.
Ciąża potwierdzona blaaaadym testem i betą, która w środę miała 155.
Na razie nic więcej nie robię. Czuje się ciążowo i nie mam wątpliwości, że to to. 😅 Chwilowo się oswajam, bo mimo zaskoczenia planuje łącznie trójkę dzieci więc nie mogę płakać z zaistniałej sytuacji 😜
A to ja i moja Gwiazdeczka :)
Zobacz załącznik 1405416

Ale super dziewczyny z Was 😍
Moja ciąża była planowana a też trochę nie dowierzam jeszcze 🙈 skąd jesteś?
 
Muszę was przeprosić No ale mimo miliona pozytywnych testów beta przyszła mi negatywna.. progesteron 1,13 także nawet bym ciąży nie utrzymała. Życzę wam powodzenia dziewczynki 🌼 ja pasuje z druga ciąża, nie mam narazie już na to sił..

Przykro mi, trzymaj się dzielnie!
 
Muszę was przeprosić No ale mimo miliona pozytywnych testów beta przyszła mi negatywna.. progesteron 1,13 także nawet bym ciąży nie utrzymała. Życzę wam powodzenia dziewczynki 🌼 ja pasuje z druga ciąża, nie mam narazie już na to sił..
Przykro mi 😔
Ale super dziewczyny z Was 😍
Moja ciąża była planowana a też trochę nie dowierzam jeszcze 🙈 skąd jesteś?
Poznań:) To Twoja pierwsza ciąża?
 
Ja jestem Ola, to moja druga ciąża. Szymon 23.04 skończył dwa latka ☺️ aktualnie nie pracuje, Szymon nie widzi świata poza mamą i nie było szans wrócić do pracy na dłużej (jestem kierownikiem sklepu)
Jak narazie w ogole nie czuje się ciążowo bo jestem strasznie chora..od dwóch dni leżę z gorączką i nawet nie mogę się podnieść z łóżka. Mąż też jeszcze nie dowierza ☺️ trochę mam obawy jak to będzie z dwójką, zwłaszcza, że Szymek jest wymagającym dzieckiem.. ale co by nie było trzeba będzie dać radę 😍
 
Muszę was przeprosić No ale mimo miliona pozytywnych testów beta przyszła mi negatywna.. progesteron 1,13 także nawet bym ciąży nie utrzymała. Życzę wam powodzenia dziewczynki 🌼 ja pasuje z druga ciąża, nie mam narazie już na to sił..
powodzenia. Ja jestem po 2 stratach...też miałam bladziochy na tescie...beta nawet rosła...chciała się poddać,a tu niespodzianka, kiedy juz sie pogodzilam, ze 3 dziecka juz chyba miec nie bedziemy. Trzymaj się ! :) 😀 😃 🙂 daj sobie czas i przestrzeń, odpocznij, pamiętaj o sobie. Powodzenia ❤❤❤
 
reklama
Ja jestem Ola, to moja druga ciąża. Szymon 23.04 skończył dwa latka ☺️ aktualnie nie pracuje, Szymon nie widzi świata poza mamą i nie było szans wrócić do pracy na dłużej (jestem kierownikiem sklepu)
Jak narazie w ogole nie czuje się ciążowo bo jestem strasznie chora..od dwóch dni leżę z gorączką i nawet nie mogę się podnieść z łóżka. Mąż też jeszcze nie dowierza ☺️ trochę mam obawy jak to będzie z dwójką, zwłaszcza, że Szymek jest wymagającym dzieckiem.. ale co by nie było trzeba będzie dać radę 😍

Zapomniałam dodać, że mam 27 lat i jestem ze Śląska 🙈🤣
 
Do góry