reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Pisałyście wcześniej o pierogach, to dzisiaj wjechały ruskie z biedry :D wchodziły jak złoto 😂 no i wysłałam męża po bób, ale jakoś kwaśno mi pachnie. Nigdy nie wąchałam surowego bobu, wiec nie wiem czy to norma i mój ciazowy węch marudzi czy lepiej go wywalić? 🙈
Jak był w plastikowym woreczku to może tak zalatywac, ale ja nie jestem koneserem bobu 🤣
 
reklama
Czy zamierzacie kupować laktator czy uważacie to za zbędne? Bo ja kompletnie nie mam pojęcia a nie chce na darmo pieniędzy wydawac
 
Kartę z poprzedniej ciąży ? Mi to przecież zabrali przy porodzie i już nie oddali . I po co mu karta z przed 7 lat ? 🧐 ja bym zmieniła lekarza 😀 jestem trochę zdziwiona
W Niemczech to norma. Ma się jedna kartę na kilka ciąż. Dzięki temu widza dokładnie kiedy i co się działo, na co zwrócić szczególna uwagę. Jak wyniki badań.
 
Hej! Noc przespana. Może dlatego, że kładłam się spać o północy 😅. Chyba zainwestuje w laktator elektryczny, bo moja pierwsza historia laktacyjna zakończyła się szybko z powodu mojego przemęczenia i ciągłego dokarmiania mm. Mam jakiś kryzys żywieniowy, nic mi nie pasuje ani nie smakuje. Na śniadanie zjadam o polowę mniej niż zazwyczaj. Obiad jeszcze wejdzie. Zazwyczaj wieczorem włącza mi się alert głodowy, ale i tak mało co mi podchodzi.🥹
 
reklama
Ja poprzednim razem miałam elektryczny z Avent i nie wspominam go dobrze.
Teraz na pewno kupie elektryczny ale ten muszlowy.
 
Do góry