reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

U mnie to chyba jednak lewa nerka..
Narazie wzięłam apap zobaczymy na ile pomoże. Czekam na zmianę w pracy i idę do lekarza.
Czuje ze mam temperaturę,dreszcze w dodatku pulsujący ból w plecach ( dlatego myślę że to nerka) do tego wymiotuje,ciekawie nie jest. 😞
W poprzednich ciążach nie miałam takich rewolucji jak w tej. Zaczęło się od infekcji pecherza,teraz to... ehh
Kuzynka na początku ciąży tez miała bóle nerki, wylądowała w szpitalu. Miała zapalenie nerek. Tydzień leżała
 
reklama
U mnie to chyba jednak lewa nerka..
Narazie wzięłam apap zobaczymy na ile pomoże. Czekam na zmianę w pracy i idę do lekarza.
Czuje ze mam temperaturę,dreszcze w dodatku pulsujący ból w plecach ( dlatego myślę że to nerka) do tego wymiotuje,ciekawie nie jest. 😞
W poprzednich ciążach nie miałam takich rewolucji jak w tej. Zaczęło się od infekcji pecherza,teraz to... ehh
miałam tak tydzień temu. Z tym ze mnie tak bardzo bolały nerki, że promieniowało do brzucha, nawet na IP już się pakowałam bo byłam pewna ze mam skurcze. Ale przeszło, następnego dnia powtórka, więc na szybko do mojego gina i okazało się ze mam zapalenie pęcherza ale wchodzi mi na nerki. Antybiotyk jednodawkowy i już następnego dnia jak ręką odjął. Nie piekło mnie nic,nie bolało przy załatwianiu, tylko właśnie nerki, brzuch, pachwiny, wymioty.
W ciąży bardzo często tez zdarza się kolka nerkowa, więc koniecznie leć do lekarza niech cię dobrze zdiagnozuje bo szkoda się męczyć 😔
 
Wymiotowanie zaliczone wiec można dalej coś robić 🤣🤣 mimo wszystko cieszy mnie to bo przynajmniej wiem że ta ciąża jest 😊 w poprzedniej się czułam bardzo dobrze a się źle skończyło. Więc każda taka sytuacja mnie cieszy tak czy siak
 
Ja normalnie rozjaśniam i farbuję. Staram się jednak wybierać bez amoniaku farby
Właśnie teraz mało które farby maja ten amoniak. Nie to co kiedyś ze każda taka była. Teraz jest duży wybór. Nawet można szamponem zmywalnym w ostateczności jak się ktoś boi. Tylko właśnie trzeba zwracać uwagę bo w ciazy włosy są osłabione i żeby ich jeszcze bardziej nie pokiereszowac
 
Aż musiałam wygooglać. Mega fajnie to wygląda, te muszlowe! Ja nie miałam doświadczenia, tylko z tymi klasycznymi elektrycznymi, ale potencjał muszlowy ma ogromny.
Bo to jakaś nowość chyba jest. Nie są też zbyt tanie. Ale właśnie wyglądają na fajne. Bo można sobie włączyć i normalnie funkcjonować bo z tym normalnym już tak nie koniecznie pewnie.
 
Niestety kolory które mam na głowie ciężko osiągnąć farbą bez amoniaku, a mąż ma już dość niebieskiego prysznica po każdym moim tonowaniu 😅 wiadomo ze nie farbuję często. A ze włosy są osłabione w ciąży to chyba indywidualna sprawa, znam dziewczyny które prawie wyłysiały podczas ciąży i po niej, a znam takie, które w życiu nie miały fajniejszych włosów niż w okolicy ciąży. 🤷‍♀️
Ja wszystkie które znam to narzekały na włosy stąd moja opinia taka 🤷‍♀️ ale tak jak mówisz te drugie tez istnieją😁 Ja narazie nie mam problemu. Mi ogólnie dużo włosów wypada. Ale ja mam ich dużo i gęsto. A mam właśnie balejaz robiony w grudniu. Bo robie tylko jak jadę do Polski. W Niemczech nie ufam fryzjerom. A ze teraz pojadę raczej dopiero w grudniu więc muszę coś z nimi zrobić, farbę mam tylko chęci brak🤣🤣
 
Dziewczyny które mają już dzieci, myślicie o wózkach? 🙈 bo ja się ciagle zastanawiam jaki.. myślicie, że prawie trzylatek będzie jeszcze jeździł w wózku? 🤔 wiem, że są też te dostawki ale nie wiadomo jak to się sprawdzi w zasadzie 🤔
 
Dziewczyny które mają już dzieci, myślicie o wózkach? 🙈 bo ja się ciagle zastanawiam jaki.. myślicie, że prawie trzylatek będzie jeszcze jeździł w wózku? 🤔 wiem, że są też te dostawki ale nie wiadomo jak to się sprawdzi w zasadzie 🤔
Ja będę czekać do ostatniej chwili, moja corka ma 12 miesięcy i w sumie nigdy nie była jakoś wybitnie wozkowa. Teraz termin na luty wiec z tym noworodkiem tez niewiadomo ile nie będę spacerować, a liczę ze starsza sama zrezygnuje z wózka i będziemy dalej korzystać z tego co mamy 😀

Edit: widzialam jeszcze takie boczne dostawki, ale u mnie się to nie sprawdzi, bo spaceruje po miejscach gdzie są krawężniki bez podjazdów średnio co 35-45 metrów 🤡
 
reklama
U mnie to chyba jednak lewa nerka..
Narazie wzięłam apap zobaczymy na ile pomoże. Czekam na zmianę w pracy i idę do lekarza.
Czuje ze mam temperaturę,dreszcze w dodatku pulsujący ból w plecach ( dlatego myślę że to nerka) do tego wymiotuje,ciekawie nie jest. 😞
W poprzednich ciążach nie miałam takich rewolucji jak w tej. Zaczęło się od infekcji pecherza,teraz to... ehh
Zdrówka życzę i sił.
 
Do góry