reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Ja się wczoraj przyglądałam,różnicy nie widzę natomiast mój twierdzi że mam bardziej zaokrąglony brzuch po bokach,nie jest tak rozlany ja normalnie mówię mu że to tłuszcz a on że inaczej wygląda niż nasz,więc może coś tam widać
Właśnie mój mąż mowil wczoraj ze bardziej taki twardy mam niż zwykle. Taki inny. Ale ja też roznicy nie widzę 🤷‍♀️😂 codziennie się przyglądam i nic
 
reklama
Właśnie mój mąż mowil wczoraj ze bardziej taki twardy mam niż zwykle. Taki inny. Ale ja też roznicy nie widzę 🤷‍♀️😂 codziennie się przyglądam i nic
Z racji że to moja 5 ciąża (wywalczona) nie zwracam naprawdę na to uwagi🤣,natomiast ostatnio jak byłam w sukience w pracy pytali się mnie czy oby napewno jest tam tylko 1 bo brzuch miałam jak w 8mc🙈,ale to chyba ta kiecka taki efekt daje
 
Z racji że to moja 5 ciąża (wywalczona) nie zwracam naprawdę na to uwagi🤣,natomiast ostatnio jak byłam w sukience w pracy pytali się mnie czy oby napewno jest tam tylko 1 bo brzuch miałam jak w 8mc🙈,ale to chyba ta kiecka taki efekt daje
Ogolnie nie będę oszukiwać, ja swój brzuch bez ciąży mam dość spory. Mi właśnie w brzuch idzie bardzo🤷‍♀️ a schudnąć ciężko mi ogólnie 🤷‍♀️ więc jest jak jest.
Ja się też nie przejmuje. Wręcz przeciwnie. Ale bardzo bym już chciała zobaczyć ten ciążowy brzuszek 😊
Ale to pewnie za wcześnie bo dzisiaj mam 9+3 więc jeszcze troszke
 
Ogolnie nie będę oszukiwać, ja swój brzuch bez ciąży mam dość spory. Mi właśnie w brzuch idzie bardzo🤷‍♀️ a schudnąć ciężko mi ogólnie 🤷‍♀️ więc jest jak jest.
Ja się też nie przejmuje. Wręcz przeciwnie. Ale bardzo bym już chciała zobaczyć ten ciążowy brzuszek 😊
Ale to pewnie za wcześnie bo dzisiaj mam 9+3 więc jeszcze troszke
Między nami tydzień różnicy ja 10+3
Ja też mam swój brzuch wielki bo raz że mam za sobą 3 cc a dwa swego czasu uwielbiałam jeść jestem pi operacji zmniejszenia żołądka więc i zwis skóry jest.
Myślę że jeszcze ze 2-3 tyg i już będziesz widziała 😀
 
Ja się smarowałam i cieszyłam, bo do 20-któregoś tygodnia nic mi nie wychodziło, a potem jak ruszyło, to masakra. Teraz już się nie przejmuję, co będzie, to będzie.
Ja to samo zero rozstępów do końca porodu a po porodzie porażka na udach ,dupie ,biodrach ,brzuch nawet pod pachami czy za kolanami
 
Między nami tydzień różnicy ja 10+3
Ja też mam swój brzuch wielki bo raz że mam za sobą 3 cc a dwa swego czasu uwielbiałam jeść jestem pi operacji zmniejszenia żołądka więc i zwis skóry jest.
Myślę że jeszcze ze 2-3 tyg i już będziesz widziała 😀
Jeżeli się nie mylę to jak pisałaś jak byłaś w szpitalu to tyle samo ważymy. A ja do tego jestem dość niska🤷‍♀️😂 ale to tam. Jak się wzielam za jazdę na rowerze i cwiczenia to się okazało że jestem w ciazy. Więc przerwałam 😂 a teraz nie pracuje, dużo siedzę w domu, chodzę na spacery ale to nie to samo co jakiś szybszy ruch
 
Ogolnie nie będę oszukiwać, ja swój brzuch bez ciąży mam dość spory. Mi właśnie w brzuch idzie bardzo🤷‍♀️ a schudnąć ciężko mi ogólnie 🤷‍♀️ więc jest jak jest.
Ja się też nie przejmuje. Wręcz przeciwnie. Ale bardzo bym już chciała zobaczyć ten ciążowy brzuszek 😊
Ale to pewnie za wcześnie bo dzisiaj mam 9+3 więc jeszcze troszke
Ja też mam swój brzuch spory został mi po pierwszej ciąży mimo ,że schudłam sporo i tak brzuch odstaje i taki flaczek lekki po CC . Chociaż nie będę teraz musiała go wciągać jeden plus 😆
 
reklama
Ja później może zrobię zdjęcie bo mam ale tak brudne lusterko ze wstyd wstawiać 🤣 . Co do rozstępów to ja smarowałam się w pierwszej ciąży ale w sumie nie codziennie . Teraz używam olejku . Powiem wam tyle ze 2 tygodnie przed porodem to płakałam i prosiłam żeby dziecko się już urodziło . Miałam tak straszne rozstępy które swedzialy i bolały strasznie . Jedyna ulga to na noc robiłam sobie zimne okłady . Szczególnie w nocy nie mogłam usnąć . Podejrzewam ze wtedy miałam tez taka chorobę . Także mimo to smarujecie się 😀
 
Do góry