reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
O to tak jak ja . Tez niskie ciśnienie i strasznie zmęczenie . Zazwyczaj po 14 tak mnie odcina ze masakra 😅 dobrze ze córka duża to włączę jej bajki i leży obok a ja śpię 🤦‍♀️. Ogólnie biorę duphaston wyczytałam ze on obniża ciśnienie i zaczęłam brać tylko rano i lepiej się czuje . Chociaż nie wiem czy faktycznie to ma wpływ mam nadzieje ze moj lekarz mnie nie okrzyczy 😀 jutro mam wizytę
ja też z tych niskociśnieniowych.... Ostatnie dni to masakra, nie miałam drzemki w ciągu dnia od czwartku i ledwie żyję.... Oczy same się zamykają.
Ja z tych wyrodnych mamusiek co dziecko do żłobka zawiozą, a sama w tym czasie spałam🤣 teraz w żłobku panuje bostonka więc siedzimy trochę w domu
 
Dziewczyny moje kochane, powiedzcie mi czy takie certyfikaty i atesty są w porządku? Bo widzę że się znacie a ja tak nie za bardzo 😜
Dotyczy to fotelika z zestawu z wózkiem i jeśli spełnia normy to chyba można zainwestować czy lepiej szukać osobno?
 

Załączniki

  • Screenshot_20220717-143452_Chrome.jpg
    Screenshot_20220717-143452_Chrome.jpg
    298,3 KB · Wyświetleń: 34
ja też z tych niskociśnieniowych.... Ostatnie dni to masakra, nie miałam drzemki w ciągu dnia od czwartku i ledwie żyję.... Oczy same się zamykają.
Ja z tych wyrodnych mamusiek co dziecko do żłobka zawiozą, a sama w tym czasie spałam🤣 teraz w żłobku panuje bostonka więc siedzimy trochę w domu
Musze znów zacząć chodzić na dłuższe spacery żeby trochę podnieść ale ciężko się zmusić 😢
 
Dziewczyny moje kochane, powiedzcie mi czy takie certyfikaty i atesty są w porządku? Bo widzę że się znacie a ja tak nie za bardzo 😜
Dotyczy to fotelika z zestawu z wózkiem i jeśli spełnia normy to chyba można zainwestować czy lepiej szukać osobno?
To jest z tego co widzę właśnie Avionaut Pixel, więc fotelik, o którym piszemy, że mamy ;)
 
Pixel na bazie ma bardzo dobre oceny i jest super fotelikiem (najlżejszy w klasie), ale lubi być kapryśny jeśli chodzi o ustawienie w samochodzie, szczególnie jeśli macie Skodę albo BMW. Dlatego najpierw radziłabym przymierzyć i zmierzyć kąt, pod którym leżą plecki fotelika (jeśli dziecko będzie siedzieć zbyt pionowo, będzie mu opadać głowa co niestety nawet w najbezpieczniejszym foteliku może stanowić zagrożenie) - są specjalne aplikacje współpracujące z żyroskopem w telefonie i wam zmierzą co do stopnia. Brałabym, ale po zmierzeniu czy pasuje do auta, bo nie ma co inwestować, jeśli nie wiecie, czy będzie pasować 👍
No właśnie mamy bmw, ale jeśli mówicie ze jest ok to podjedziemy do sklepu i spróbujemy 😗
 
Pixel na bazie ma bardzo dobre oceny i jest super fotelikiem (najlżejszy w klasie), ale lubi być kapryśny jeśli chodzi o ustawienie w samochodzie, szczególnie jeśli macie Skodę albo BMW. Dlatego najpierw radziłabym przymierzyć i zmierzyć kąt, pod którym leżą plecki fotelika (jeśli dziecko będzie siedzieć zbyt pionowo, będzie mu opadać głowa co niestety nawet w najbezpieczniejszym foteliku może stanowić zagrożenie) - są specjalne aplikacje współpracujące z żyroskopem w telefonie i wam zmierzą co do stopnia. Brałabym, ale po zmierzeniu czy pasuje do auta, bo nie ma co inwestować, jeśli nie wiecie, czy będzie pasować 👍
Ja dopiero od was się dowiaduję cokolwiek o fotelikach. Jeszcze nawet o tym nie myślałam ale skoro polecacie Avionaut Pixel, to pójdę na łatwiznę i taki kupie. Mam nadzieję że ford Focus kombi jest ok do tego 😁 sprawdze tak jak mówicie
 
Hej dziewczyny, jak u Was z jedzeniem? Chodzi mi głównie o słodycze.. wiem, że powinno się ich unikać, ale czasem weźmie mnie taka ochota ze nie mogę się powstrzymać. Potem mam wyrzuty sumienia ze zjadłam. Co myślicie? Jecie słodycze czy całkowicie wyeliminowałyście?
 
reklama
Hej dziewczyny, jak u Was z jedzeniem? Chodzi mi głównie o słodycze.. wiem, że powinno się ich unikać, ale czasem weźmie mnie taka ochota ze nie mogę się powstrzymać. Potem mam wyrzuty sumienia ze zjadłam. Co myślicie? Jecie słodycze czy całkowicie wyeliminowałyście?
Ja z córką jadłam sporo słodyczy i tak zostało mi po ciąży ,a teraz nie mam zbytnio ochoty ,za to ostatnio zjadłam zupkę chińska ,bo nie mogłam się oprzeć 😆
 
Do góry