reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
No tutaj różne dziwne typy się kręcą. A mąż wieczorem nie pojdzie bo on późno wraca z pracy, o 18 codziennie. Zanim zje. Chwilę odpoczywa. Potem cwiczy. I spać. Czasem jak kwst chłodniej to idę do południa. Ale teraz ma być po 40 stopni to ja dziękuję za spacer 🤦‍♀️
Rozumiem, następny tydzień będzie ciężko pod względem temperatury.
 
Dziewczyny, wiecie czy suplementacja kolegenem w ciąży jest dozwolona? Tak dzis przyszło mi to do głowy właśnie ze względu na te rozstępy. Chyba będę musiała pogadać z ginem
 
A dla mnie jest smutne,że osoba która jest na forum i nie zna mnie ani mojego życia próbuje mnie umoralniac i dawać wskazówki.
To czy się obżeram czy jem ile chce to jest tylko i wyłącznie moja sprawa.
Chcesz żyw się sałatą i szczerze mało mnie to interesuje.
Tak samo nie interesuj się moim zdrowiem i moim ciałem.
Robię i żywię się tym na co mam ochotę.
Mam swój rozum i to ja wiem co jest dobre dla mnie.
Jak chcesz robić za dietetyka lub psychoanalityka to sobie rob ale nie na mojej osobie.
Powiem jedno dla mnie i mojego męża moje ciało nie jest priorytetem.
Kochał mnie i chudą i kochał mnie jak byłam gruba. Teraz kocha mnie tak samo zresztą wspólne przeżyte lata mówią same za siebie.
Więc skończ to umoralnianie
Zrobisz jak uważasz to Twoje życie, myślę że koleżanka chciała Ci dać znać że teraz karmisz również swoje dziecko i to czym jest karmione w brzuchu ma wpływ na jego późniejsze życie. Niestety często rodzice nie rozumieją dlaczego ich dzieci są otyłe w wieku 5 lat jak już w życiu płodowym są karmione smieciowym jedzeniem. Tu nie chodzi o to że nie wolno nic słodkiego czy tłustego zjesc bo myślę że każdy normalny człowiek sobie na to pozwala ale ważny jest umiar. A Ty piszesz o pudełku lodów czy 10 kubelkach KFC 🙃

A nie prześwitują to legi?
Właśnie nic nie prześwitują 😍 Super mieciutki materiał i szeroką guma u góry. Myślę że spokojnie do końca ciąży dadzą radę.
 
Mężczyźni to jednak dziwne stworzenia są... albo tylko mój nie rozumie. Wypił piwo, mówię nie chuchaj mi bo śmierdzi mi. A on oburzony ze teraz wszystko mi śmierdzi. Ja mówię do niego? Tak? Ciekawe dlaczego, pomyślmy😂🤔 mówię byłeś w ciąży ze tak mówisz? Nie moja wina ze się tak dzieje ze się węch wyostrza... I już siedział zły jakbym mu krzywdę zrobila 😂
 
Bardzo przykro.

Przy moim poronieniu lekarz mi powiedział że czasem natura wie lepiej. Po prostu zarodek musial mieć jakąś wadę. Wiem że to żadne pocieszenie.
moja znajoma też poroniła na dość wczesnym etapie, co prawda rok temu, ale to jest racja z tym, ze czasem natura wie lepiej. Płód dano do badań, okazało się ze miał liczne wady genetyczne i rozwojowe i dlatego organizm matki sam go odrzucił..
 
reklama
moja znajoma też poroniła na dość wczesnym etapie, co prawda rok temu, ale to jest racja z tym, ze czasem natura wie lepiej. Płód dano do badań, okazało się ze miał liczne wady genetyczne i rozwojowe i dlatego organizm matki sam go odrzucił..
Właśnie to samo mój lekarz mowil. Ale ja badań nie robiłam bo to było pierwsze poronienie. Lekarz właśnie powiedział że najczęściej się tak dzieje przy wadach genetycznych. Ze wie że to nie pocieszenie ale lepiej tak jakby się miało urodzić chore i się męczyć albo po porodzie umrzeć zaraz.
Wiadomo. Przeżyłam to mocno. Ale teraz jestem znowu w ciąży. Szybko nam się udało po 3 miesiącach. I teraz jest wszystko dobrze. Przekroczylam tą granice. Bo to było w 8 tygodniu a jestem już 10
 
Do góry