reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Zazdroszczę basenu. U nas jest chyba ze 40. Mieszkamy na poddaszu. Nie ma gdzie podłączyć klimatyzacji nawet 🥵🥵🥵🥵🥵🥵
Biedna, my też na poddaszu i od południowej strony okna mamy, na szczęście kupiliśmy ostatnio klimę i stoi w sypialni, rano juz okna zasłonięte żeby była ciemnica, jeszcze da się wytrzymać
 
Biedna, my też na poddaszu i od południowej strony okna mamy, na szczęście kupiliśmy ostatnio klimę i stoi w sypialni, rano juz okna zasłonięte żeby była ciemnica, jeszcze da się wytrzymać
My też mamy klimę ale nie da się wypuścić rury za okno 🤦‍♀️ na poprzednim mieszkaniu nam pasowało. A teraz nie. A my właśnie mamy tak dom ze od rana do wieczora jest w słońcu. Teraz mamy ponad 30 stopni w domu... A najgorsze ze ja się przez ten upał źle czuje. Czuję że mi bardzo szybko serce bije nawet w spoczynku. Powietrza mi brakuje
 
Biedna, my też na poddaszu i od południowej strony okna mamy, na szczęście kupiliśmy ostatnio klimę i stoi w sypialni, rano juz okna zasłonięte żeby była ciemnica, jeszcze da się wytrzymać
A jak zasłanialiśmy i zamykaliśmy okna to było jeszcze gorzej bo nie było ruchu powietrza wcale. Więc teraz mamy wszędzie pootwierane, trochę przeciąg jest. Ale ogólnie tragedia. A w nocy to nie wiem jak będziemy spać jak ma być 25 stopni
 
A jak zasłanialiśmy i zamykaliśmy okna to było jeszcze gorzej bo nie było ruchu powietrza wcale. Więc teraz mamy wszędzie pootwierane, trochę przeciąg jest. Ale ogólnie tragedia. A w nocy to nie wiem jak będziemy spać jak ma być 25 stopni
No to nie ciekawie, uważaj żeby się nie przegrzać, może nogi moczyć w letniej wodzie żeby obniżyć temperaturę?
 
20220719_180838.jpg

Żeście mi dzisiaj ochoty narobily, poszlo zamówienie do męża ❤️
 
Bo jeżeli tak to po prostu muszę założyć fb specjalnie. Żeby dołączyć.
No to jak już założysz i zaczniesz ogarniać różne grupy to przepadniesz 😅🤣 przynajmniej ja jestem uzależniona od grup na fejsie. Mam tego kilkadziesiąt 😅 wiadomo że nie czytam każdej od deski do deski, ale mam fazy na różne. Staraniowe, ciążowe, ale też mnóstwo z hobby: koty, rośliny, akwarystyka, budowa domu, książki, malowanie po numerach, no ogrom tego. Ile godzin dziennie spędzam już od lat na tym to wstyd się przyznać 🥴😂
 
reklama
Do góry