reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

ja to kupowałam uniwersalne ewentualnie mama coś tam trochę różowe tak się cieszyła z dziewczynki. Znam wiele przypadków gdzie lekarz się pomylił i mega się bałam 😆 Nawet dwie znane mi koleżanki miały totalny szok w szpitalu
Liczę na to że lekarze się nie mylą :p No najwyżej będę zamawiała ze szpitala paczki :p ja nie jestem jakąś wielką fanką typowego różu bo uwielbiam beże, brązy i ciekawe printy. Ale na pewno idę w trochę uni a reszta dla dziewczynki:)
 
reklama
Cześć dziewczyny 😊 dopiero 9+4 a mnie już cisną spodnie 🙈 jem mniej niż zazwyczaj, bo rano i wieczorem zupełnie nie mam apetytu. Dziś pół godziny chodziłam po sklepie zastanawiając się na co mam ochotę i wymyśliłam tylko sok 😄
 
reklama
Do góry