reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Halo, halo dziewczyny jesteście tu, czy może działa już ten prywatny wątek a ja to przegapiłam? Widzę, że są nowe dziewczyny, fajnie😀😃
 
reklama
Ok, dzięki mam, ale niestety nie otwiera się w aptece, mam badzieje, że ogarnę, bo się do Was przyzwyczaiłam 😀
 
Hej dziewczynki, dawno mnie tu nie bylo i chyba przegapiłam prywatny wątek😔 jak mam teraz dołączyć?
Ja jutro mam wizytę u lekarza 10+4 i troche sie martwię bo ustąpiły mi wszystkie objawy ciazowe, nie było ich zbyt wiele ale nawet bol piersi minął.. plamien brak, a mimo to ciezko uspokoić ten natłok mysli w głowie...mam nadzieje ze Wasze ciaze przebiegają dobrze. Pozdrawiam i milej niedzieli życzę
 
Hej dziewczynki, dawno mnie tu nie bylo i chyba przegapiłam prywatny wątek😔 jak mam teraz dołączyć?
Ja jutro mam wizytę u lekarza 10+4 i troche sie martwię bo ustąpiły mi wszystkie objawy ciazowe, nie było ich zbyt wiele ale nawet bol piersi minął.. plamien brak, a mimo to ciezko uspokoić ten natłok mysli w głowie...mam nadzieje ze Wasze ciaze przebiegają dobrze. Pozdrawiam i milej niedzieli życzę
U mnie podobnie, ponieważ też się trochę martwię. Nie mam niepokojących objawów, ale również objawów typowo ciążowych. Miałam lekkie mdłości, ale pojawiały się co kilka dni. Niestety do kolejnej wizyty jescze tydzień, mam nadzieję że zleci szybko.
 
reklama
Tak, ja dołączyłam niedawno mimo ze odkąd dowiedziałam się o ciąży szukałam jakiegoś forum, aleee jakoś marnie mi to szło :)
o to fajnie, że ktoś tu został. Dziewczyny piszą w prywatnym wątku i nfb chyba...dla mnie dużo ogarniania, więc cieszę się, że ktoś tu jeszcze jest, bo też tu zaglądam:) tylko ja jestem z terminem na sam począteczek lutego :) 😀
 
Do góry