reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Hejka. Ja po wizycie dzisiaj. Jest bobo 2.3 mm🥰 serduszko też widoczne ale jeszcze nie słychać. Kolejna wizyta 30 ale jestem już spokojniejsza. Hemoglobiną tragedia ferrytonina tak samo ale podobno mam dbać o siebie suplementowac żelazo i się nie przejmować. Dzidziusiowi teraz to nie grozi...
Ale ja jak to ja trochę za dużo myślę...
 
reklama
Wszystko ok ❤ jest pecherzyk ciążowy, ma około 1cm. Narazie widać tylko pecherzyk żółtkowy, zarodka jeszcze nie ma, ani serduszka, bo to ledwo 6 tydzień. Mam się pojawić za 2 tygodnie, wtedy potwierdzimy żywą ciążę, a do tego czasu muszę zrobić krzywą cukrową bo miałam ją w pierwszej ciąży 😭
Bardzo się cieszę.!!! Super. 😁😍
 
Hejka. Ja po wizycie dzisiaj. Jest bobo 2.3 mm🥰 serduszko też widoczne ale jeszcze nie słychać. Kolejna wizyta 30 ale jestem już spokojniejsza. Hemoglobiną tragedia ferrytonina tak samo ale podobno mam dbać o siebie suplementowac żelazo i się nie przejmować. Dzidziusiowi teraz to nie grozi...
Ale ja jak to ja trochę za dużo myślę...
Bosko!!! Super. 😍 W którym jesteś t id?
 
Ja idę w poniedziałek. Też będę miała 6+1. Trzymam kciuki za wasze wizyty dziewczyny i dajcie znać po nich koniecznie🙂fajnie się z kimś przeżywa te początki. Ja też przed chwilą otworzyłam zmywarkę...a później lodówkę i już wiem, że kuchnia będzie moim wrogiem 😅w poprzedniej ciazy na myśl o lodowce już mnie mdliło...łącze się w bólu 1😅
dokładnie, jakoś razem jest raźniej 😉
Ja w pierwszej ciąży jak miałam coś ugotować to było mi tak niedobrze, że nie dawałam rady. Okropne to było, wszystko mnie obrzydzało. Mam nadzieje, że tym razem tak nie będzie 😜
 
Wszystko ok ❤ jest pecherzyk ciążowy, ma około 1cm. Narazie widać tylko pecherzyk żółtkowy, zarodka jeszcze nie ma, ani serduszka, bo to ledwo 6 tydzień. Mam się pojawić za 2 tygodnie, wtedy potwierdzimy żywą ciążę, a do tego czasu muszę zrobić krzywą cukrową bo miałam ją w pierwszej ciąży 😭
Super! Tak trzymaj!
 
Około 6 tygodnia. OM miałam 26 kwietnia, ale dokładnie wiem kiedy była owulacja bo stary się wstrzelił perfekcyjnie - 17 maja, więc 1 faza trwała 22dni zamiast książkowych 14. Tak więc jestem tydzień do tyłu względem obliczeń książkowych 👍
to ja też mam ciążę z 17 maja 🙈 kiedy idziesz na wizytę ?
 
Hej dziewczyny 😊 dołączam do was. Co prawda na wizycie potwierdzającej jeszcze nie byłam, ale testy dają jasno do zrozumienia, ze coś tam się zagnieździło 🤩 wg moich obliczeń to będzie jakoś 6 tydzień. Mieszkam w Niemczech i pierwsza wizytę mam dopiero za 2,5 tygodnia nad czym strasznie ubolewam. Macie już jakieś objawy oprócz braku miesiączki ?? Ja się strasznie boje, ze to jakaś ciąża pozamaciczna, bo oprócz braku miesiączki to nie mam żadnych objawów. W pierwszej ciąży miałam chyba wszystkie możliwe bardzo szybko.
 
Bunia49 cofnelam się i już przeczytałam że byłaś 🙈 ja jutro wizytuje i mimo wszystko gdzieś z tyłu głowy mam że może jednak będzie serce 😅
 
reklama
Hej dziewczyny 😊 dołączam do was. Co prawda na wizycie potwierdzającej jeszcze nie byłam, ale testy dają jasno do zrozumienia, ze coś tam się zagnieździło 🤩 wg moich obliczeń to będzie jakoś 6 tydzień. Mieszkam w Niemczech i pierwsza wizytę mam dopiero za 2,5 tygodnia nad czym strasznie ubolewam. Macie już jakieś objawy oprócz braku miesiączki ?? Ja się strasznie boje, ze to jakaś ciąża pozamaciczna, bo oprócz braku miesiączki to nie mam żadnych objawów. W pierwszej ciąży miałam chyba wszystkie możliwe bardzo szybko.
. Hej :) jak narazie nic , chociaż czasami mam wrażenie że mnie mdli . U mnie przeważnie objawy pojawiały się jak zobaczyłam serduszko na USG , może wtedy dochodziło że jednak jestem w ciąży 😅
 
Do góry