reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Cześć dziewczyny, dołączam do Was nieśmiało, bo testy pozytywne, a beta 170 jeszcze przed planowanym okresem. Mam już synka - ma niespełna 2 latka. Tym razem aplikacja wyliczyła mi termin na 25 lutego, ale jestem w 4 tygodniu, więc poczekam jeszcze do pierwszej wizyty u gina :)

Przyjmujecie jakieś witaminy?
Witaj🥰 ja kupuje dziś kwas foliowy, oprócz tego narazie nic nie biorę😁 w sumie moge tez kupić ale to bezpieczne bez wiedzy lekarza?🤔
 
reklama
Hej ja dziś jestem masakrycznie zdenerwowana.
Boję się tego dzisiejszego usg.
Po poronieniu boję się że usłyszę że nie bije serduszko,mimo że tydzień temu lekarz mówił że jest pulsującą żyłka. Od rana płacze ze strachu,jest mi z tych nerw nie dobrze. Mąż mnie uspokaja,córka mówi myśl pozytywnie ale chyba nie rozumieją co ja czuję. A do 14.45 jeszcze tyle czasu...
Biedna☹️ Ale chyba musisz się postarać myśleć pozytywnie.. to jest czas kiedy tak naprawdę nic jeszcze od ciebie nie zależy jednak nerwy na pewno nie są dobre😢
 
Hej. Ja dziś po USG. Jest pęcherzyk ciążowy ale pusty. Mam przyjść na kontrolę za tydzień. No i teraz mam stresa. Czy któraś z Was miała podobna sytuacje?
 
Postaraj się czymś zająć do 14? Może trzeba córce kupić jakieś nowe ubranie? Może przejrzyj faktury czy na pewno wszystko poplacone. Może przelicz budżet na wakacje. Jeżeli mózg zajmie się liczeniniem to nie będzie się nakręcał. Trzymaj się i daj znać po.
 
Hej. Ja dziś po USG. Jest pęcherzyk ciążowy ale pusty. Mam przyjść na kontrolę za tydzień. No i teraz mam stresa. Czy któraś z Was miała podobna sytuacje?
Zależy, który to tydzień. Ja w 5+0 też miałam pusty pęcherzyk, a w 6+6 już zarodek z serduszkiem :)
 
Hej dziewczyny:) mam podwyższone tsh 3 z jakimś hakiem, ale nie pamiętam z nerwów ile...w środę mam endokrynologa. Czy któraś też ma taką sytuację?
 
Hej dziewczyny:) mam podwyższone tsh 3 z jakimś hakiem, ale nie pamiętam z nerwów ile...w środę mam endokrynologa. Czy któraś też ma taką sytuację?
Spokojnie, to nie jest jakiś bardzo duży wynik. W pierwszej ciąży miałam podobnie, dostałam tabletki i nic więcej się nie działo. Niektóre kobiety w ciąży mają wynik dwucyfrowy, także 3 z kawałkiem to nie powód do paniki :)
 
reklama
Do góry