reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

No mają i są na NFZ za darmo. Tylko tak: usg wyszło super, nie można było się do niczego przyczepić, a wynik z krwi plus mój wiek wtedy dal okropny rezultat. Powiedziałam sobie, że nigdy więcej i jeśli jakimś cudem by się zdarzyło, że jeszcze będę w ciąży, to nie będę robiła PAPPA, tylko od razu wcześniej Sanco. Za dużo lez wylałam. Teraz pewnie zrobię po prostu oba i zobaczymy. Oby wszystko było ok, na razie stresuję się jutrzejszą betą 🙈 Dodatkowo wciąż nie mogę uwierzyć, że jestem w ciąży.
miałam tak samo, wyniki z krwi złe. Najgorszy okres w moim życiu to był. I powiedziałam sobie że nigdy więcej testu pappa
 
reklama
No mają i są na NFZ za darmo. Tylko tak: usg wyszło super, nie można było się do niczego przyczepić, a wynik z krwi plus mój wiek wtedy dal okropny rezultat. Powiedziałam sobie, że nigdy więcej i jeśli jakimś cudem by się zdarzyło, że jeszcze będę w ciąży, to nie będę robiła PAPPA, tylko od razu wcześniej Sanco. Za dużo lez wylałam. Teraz pewnie zrobię po prostu oba i zobaczymy. Oby wszystko było ok, na razie stresuję się jutrzejszą betą 🙈 Dodatkowo wciąż nie mogę uwierzyć, że jestem w ciąży.
Ja nie robiłam PAPPA w pierwszej ciąży i teraz też nie zamierzam. Za dużo się nasluchalam, że wynik wyszedł zły, a okazywało się, że dziecko całkowicie zdrowe. Będę robić same USG prenatalne.
 
Ja nie robiłam PAPPA w pierwszej ciąży i teraz też nie zamierzam. Za dużo się nasluchalam, że wynik wyszedł zły, a okazywało się, że dziecko całkowicie zdrowe. Będę robić same USG prenatalne.
Ja w poprzednich ciążach nie robilam z racji na wiek ostatnie dziecko urodziłam 9 lat temu więc jeszcze się nie lapalam. Teraz po ostatnim usg mam nawet wpis że wskazane prenatalne plus pappa ale czytając historie kobiet i widząc jak przeżywają chyba na pappa też się nie zdecyduje.
 
Ostatnia edycja:
Cześć.

Chciałabym dołączyć do Waszego wątku.
Mam skończone 30 lat. Z mężem o 👼 staraliśmy się od 7 miesięcy. Mam dość długoe cykle 29-32 dni a po szczepieniu na covid wydłużyły mi się do 31-38 dni.
Więc też są doś nieregularne... 18 czerwca w 31 dc zrobiłam test ciążowy clear blue i pokazał mi upragnione PREGNANT 1-2 tydzień. 21 czerwca - 34 dc, zrobiłam bete i wyszła 107. Byłam też na wizycie u ginekologa głównie żeby polecił mi suplememty. Oczywiscie USG nic nie pokazało a gin powiedział że za min 2 tygodnie zaprasza, bo może już wtedy będzie można potwierdzić ciąże. Kazał podejść do tematu racjonalnie, bo z wczesnymi ciążami bywa różnie, tym bardziej, że to mój pierwszy taki stan.

Strasznie panikuje, że może być to ciąża pozamaciczna albo że się nie przyjmie 😔

Co radzicie ? Powtórzyć bete? Moge to zrobić 24 czyli po 72 h.

Ps. Jeśli chodzi o temin ciężko przez te nieregularne cykle określić ale przełom lutego- początek marca.

Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamy! 🥰 I bardzo się cieszę, że już większość z Was usłyszała serduszko ❤.
 

Załączniki

  • 20220618_103557.jpg
    20220618_103557.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 47
  • 20220618_114613.jpg
    20220618_114613.jpg
    1 011,7 KB · Wyświetleń: 48
Mój by chyba zagryzł lekarza jakby na to patrzył 😅 raz byliśmy razem na wizycie u ginekologa w klinice leczenia niepłodności, później dr poprosił mnie na fotel, ale za parawanem, mąż chciał wyjść, doktor go zatrzymał bo jeszcze po badaniu będziemy rozmawiać 😅 na koniec wyszedł wściekły jak osa i pół dnia się do mnie nie odzywał 🤣 nie szło przetłumaczyc, że to normalna wizyta i od wielu lat jestem tak badana przez lekarzy i doskonale o tym wie 😜 na codzien nie był nigdy zazdrosny, ale u ginekologa tak go trafiło, że myślałam że piękne ze śmiechu :p ostatnio mówiłam, że pani poprosiła żebym na pierwszym USG była sama, mówił że szkoda, i że na drugie już chce iść. Jak powiedziałam że dopochwowe i będzie robił PAN doktor, to zrobił się bordowy na twarzy i powiedział że poczeka na takie przez brzuch 🤣🤣😅🤷 ja bym nie miała z tym problemu, ale nie będę zmuszać :p
Ja mam z mężem to samo ,on twierdzi że faceci lekarze to zboczeńcy i tylko obmacują kobiety. Jest normalnie zazdrosny i teraz kazał mi do babeczki się zapisać 🤣🤣🤣
 
Cześć.

Chciałabym dołączyć do Waszego wątku.
Mam skończone 30 lat. Z mężem o 👼 staraliśmy się od 7 miesięcy. Mam dość długoe cykle 29-32 dni a po szczepieniu na covid wydłużyły mi się do 31-38 dni.
Więc też są doś nieregularne... 18 czerwca w 31 dc zrobiłam test ciążowy clear blue i pokazał mi upragnione PREGNANT 1-2 tydzień. 21 czerwca - 34 dc, zrobiłam bete i wyszła 107. Byłam też na wizycie u ginekologa głównie żeby polecił mi suplememty. Oczywiscie USG nic nie pokazało a gin powiedział że za min 2 tygodnie zaprasza, bo może już wtedy będzie można potwierdzić ciąże. Kazał podejść do tematu racjonalnie, bo z wczesnymi ciążami bywa różnie, tym bardziej, że to mój pierwszy taki stan.

Strasznie panikuje, że może być to ciąża pozamaciczna albo że się nie przyjmie 😔

Co radzicie ? Powtórzyć bete? Moge to zrobić 24 czyli po 72 h.

Ps. Jeśli chodzi o temin ciężko przez te nieregularne cykle określić ale przełom lutego- początek marca.

Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamy! 🥰 I bardzo się cieszę, że już większość z Was usłyszała serduszko ❤.
Ja też miałam ostatnio nieregularne miesiączki, ale wiem kiedy była owulacja i również mam termin na koniec lutego, początek marca ❤
 
Kochane prosze pomóżcie🥺 beta w poniedziałek 4806.30 a z dzisiaj 7546.90
Sprawdzałam w tym kalkulatorze i jest ze za mało.. tez tak miałyście?☹️(Dzisiaj mam równo 6 tydzień według ostatniego okresu)
 

Załączniki

  • E3ED3ED4-F988-4631-941D-D1DDF874666C.png
    E3ED3ED4-F988-4631-941D-D1DDF874666C.png
    195 KB · Wyświetleń: 55
reklama
Drogie Panie, czy podzieliłyście się już dobra nowiną z najbliższymi? 🤰🏻
Ja z racji na to że sprawa jest jeszcze bardzo świeża powoedziałam tylko mężowi i 2 przyjaciółkom co wspierały mnie przy staraniach (są już szczęśliwymi mami). A tak myśle aby poczekać co najmniej do momemtu bicia 💗.

Ps. Czy wy też ciągle czujecie kłucia w brzuchu. Raz po prawej raz po lewej. To podobno normalne?
 
Do góry