reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny ja się z tym morzem i jeziorem nie zgodzę...wiadomo jeśli ktoś ma tendencje do infekcji to nawet siadanie na piasku na plaży może być niebezpieczne...jednak w upal 40 stopni mamy tylko patrzeć jak inni się kąpią?! Naprawdę nie dajmy się zwariować ;) lepiej zemdlec w cieniu, czy ochłodzić się w wodzie? Mamy domek nad jeziorem i dwoje dzieci, które chcą pływać, nie ma szans, żebym nie weszła do wody :) 😀 na plaży są też panie z widocznymi już brzuszkami, pływają na materacach, w kółkach, jedna się nawet w 8 miesiącu wcisnęła do kajaka! Nasze dzieci są w macicy bardzo dobrze zabezpieczone przed takimi zewnętrznymi rzeczami. Rower też jak najbardziej, chyba, że macie już zachwiania równowagi, ja jak mam gorszy dzień to nie wsiadłabym, bo nawet autem słabo mi się jeździ...jednak jeu czujecie się dobrze, nie odmawiajcie sobie, jeszcze będziemy sobie odmawiać wielu rzeczy, no brzuch będzie wielki albo bąbel uwieszony na nas.
 
A ja wczoraj w ten upał gotowałam rosół bo tak mi się chciało ze masakra 🤣 ale i tak nie bardzo wszedł
Takiego smaka mi narobiłaś, że chyba też ugotuję 🙈 chociaż jedyne zupy które mi teraz wchodzą to zupki chinskie 🤣 w poprzedniej ciąży to samo, non stop tylko zupki chinskie, mcdonald’s i kanapki z nutellą. Po wszystkim innym wymioty… 🤷🏼‍♀️
 
Ja wczoraj gotowałam rosół, dałam trochę wołowiny i ma lekko kwaśny smak, No ale chyba nie jest zepsuty, jadłam taki od razu ugotowany :p ale mój M się śmieje ze ja teraz nie jestem sobą. Ja z uwagi na otyłość nie jem nic niezdrowego, staram się jeść rzeczy z niskim ig… szukam w necie czy można dane rzeczy… i wg tych wskazówek najlepiej nie jeść nic w ciąży 🫣 i mam trochę szał na surowe mięso, najlepiej po jego obróbce wyparzylabym wszystko łącznie z rękoma 🤫
Co do prywatnego wątku, byłoby fajnie bo będzie łatwiej siebie zapamiętać, chociaż my jesteśmy krótko na tej grupie to trudno tak w sumie od razu pamiętać :)
Ja dziewczynki jeszcze 3 dni i idę na zwolnienie. Dziś chyba za to tez popracuje bo w życiu się nie wyrobie z pracą do środy 😜
 
Cześć Dziewczyny.

Niestety moje plamienie rozkręciło się w krwawienie a więc straciłam moją pierszą ciąże. :( jest podłamana bo staraliśmy się o nią 7 miesięcy i przyrost hcg z 21 na 24 wydawał sie ok. Wiem jedno organizm do nas przemawia. Wczoraj po tym poranym plamieniu jak ręką odjął nie czułam aby hcg sie rozwijał, wszystkie objawy się straciły.

Życzę każdej z was zdrowia i aby Qasze maluszki rozwijały się prawidłowo. Dbajcie o siebie!
 
Cześć Dziewczyny.

Niestety moje plamienie rozkręciło się w krwawienie a więc straciłam moją pierszą ciąże. :( jest podłamana bo staraliśmy się o nią 7 miesięcy i przyrost hcg z 21 na 24 wydawał sie ok. Wiem jedno organizm do nas przemawia. Wczoraj po tym poranym plamieniu jak ręką odjął nie czułam aby hcg sie rozwijał, wszystkie objawy się straciły.

Życzę każdej z was zdrowia i aby Qasze maluszki rozwijały się prawidłowo. Dbajcie o siebie!
Bardzo mi przykro :( Liczyłam na to, że jednak wszystko wróci u Ciebie do normy :( Trzymaj się dzielnie i życzę Ci, żebyś jak najszybciej została mamą ♥️
 
@mrsengel Strasznie mi przykro 😭 przytulam mocno, bo wiem jak to jest stracić upragnioną ciążę. Najważniejsze - nie obwiniaj się, nie mogłaś nic więcej zrobić. Zadbaj teraz o siebie, o swoje zdrowie i psychikę. Jeśli potrzebujesz, weź zwolnienie. Odpocznij, poukładaj sobie w głowie, to niestety najtrudniejsze. Po burzy zawsze wychodzi słońce, mimo ze pewnie teraz ciężko Ci w to uwierzyć. Na pewno za jakiś czas doczekacie się maluszka i będziecie szczęśliwi, tego Ci życzę z całego serca ❤️
 
Takiego smaka mi narobiłaś, że chyba też ugotuję 🙈 chociaż jedyne zupy które mi teraz wchodzą to zupki chinskie 🤣 w poprzedniej ciąży to samo, non stop tylko zupki chinskie, mcdonald’s i kanapki z nutellą. Po wszystkim innym wymioty… 🤷🏼‍♀️
Ja mam podobnie najlepiej bym jadła coś niezdrowego, kebab , pizza xd mniam i tak mnie co Coli ciągnie
 
reklama
@mrsengel Strasznie mi przykro 😭 przytulam mocno, bo wiem jak to jest stracić upragnioną ciążę. Najważniejsze - nie obwiniaj się, nie mogłaś nic więcej zrobić. Zadbaj teraz o siebie, o swoje zdrowie i psychikę. Jeśli potrzebujesz, weź zwolnienie. Odpocznij, poukładaj sobie w głowie, to niestety najtrudniejsze. Po burzy zawsze wychodzi słońce, mimo ze pewnie teraz ciężko Ci w to uwierzyć. Na pewno za jakiś czas doczekacie się maluszka i będziecie szczęśliwi, tego Ci życzę z całego serca ❤️
Dziękuje za słowa wsparcia!
 
Do góry