reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Jutro rano lecę do ginekologa, popołudniu do dentysty i między tym jeszcze praca. Zapewne nie będę miała siły się na niczym skupić, tak jak dzisiaj. W okolicach 14 już byłam półprzytomna po nocnym czuwaniu 🥴. Cieszę się, że wszystkie dzisiejsze wizyty przeszły pomyślnie. Oby tak dalej ♥️. W nocy ostatnio do toalety wstaję z dwa razy . Mam dość specyficzne bóle brzucha co jakiś czas. Zanim dowiedziałam się, że jestem w ciąży myślałam, że tak mi okres się zapowiada a teraz stwierdziłam, że to macica się rozciąga. Mam już lekko wzdęty brzuch. Czy u Was też się już pojawia brzuszek?
Spokojnej nocy i zdrówka!
 
Jutro rano lecę do ginekologa, popołudniu do dentysty i między tym jeszcze praca. Zapewne nie będę miała siły się na niczym skupić, tak jak dzisiaj. W okolicach 14 już byłam półprzytomna po nocnym czuwaniu 🥴. Cieszę się, że wszystkie dzisiejsze wizyty przeszły pomyślnie. Oby tak dalej ♥️. W nocy ostatnio do toalety wstaję z dwa razy . Mam dość specyficzne bóle brzucha co jakiś czas. Zanim dowiedziałam się, że jestem w ciąży myślałam, że tak mi okres się zapowiada a teraz stwierdziłam, że to macica się rozciąga. Mam już lekko wzdęty brzuch. Czy u Was też się już pojawia brzuszek?
Spokojnej nocy i zdrówka!
Ja właśnie dzisiaj stwierdziłam po obejrzeniu się w lustrze, że w tym tempie to będę mieć większy brzuch niż w ciąży z córką, a miałam ogromny 🙄
 
W 1 ciąży do prawie 20 tygodnia dobrze się kryłam z ciążą. Tu to raczej nie przejdzie 🥹. Już widzę, że robi się niezły bębenek. 🫢
U mnie dziś 10+1 i jestem gdzieś na etapie "przytyła, czy w ciąży?", ale już niedługo będzie bardzo widać, że to jednak ciąża. Odgrzebałam zdjęcia z poprzedniej i podobny brzuch miałam wtedy w 15 tyg.
 
Cześć, chciałam się przywitać, mam nadzieję że będziemy tu wszystkie pisać do lutego :) Mam 31 lat, z om mam dzisiaj 8 tydz i 6 dzień. Jutro mam druga wizytę i mam nadzieję, że założą mi już kartę ciąży i że wszystko jest dobrze. To moja trzecia ciąża, pierwsza poroniona w 8 tyg a z drugiej mam 3 latka w domu :)

Ogólnie mam straszne mdłości i chodzę ciągle głodna, ale muszę się dlugo namyśleć co bym mogła przełknąć, żeby cokolwiek zjeść, bo od wielu rzeczy mnie odrzuca.
 
reklama
Cześć! Witam z rana 😁 Zaraz lecę do lekarza. Brzuch rośnie, ale ku mojemu zdziwieniu waga spada. Ciśnienie teraz w normie i oby tak dalej, bo zawsze w gabinecie mam wariację ciśnieniową i zapewne to syndrom „białego fartucha”. Życzę wszystkim spokojnego dnia! ♥️
 
Do góry